Il DivoAMOR & PASION Tour

TAURON Arena Kraków

31 maja 2016, godz. 19:30

Otwarcie bram: godz. 18:00

 

Carlos, Urs, David i Seb przyjeżdżają do Krakowa w ramach trasy AMOR & PASION. Na koncercie, który odbędzie się 31 maja (wtorek) w TAURON Arenie Kraków, zaprezentują utwory z nowego albumu oraz swoje największe hity. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

AMOR & PASION to siódmy studyjny album Il Divo, a zarazem najbardziej ambitny. Współpraca z kolumbijskim producentem i wielokrotnym zwycięzcą Latin Grammy Award® Julio Reyes Copello zaowocowała 12 nowymi piosenkami Il Divo, które obejmują stulecie tradycyjnego tango, dymiącego bolero i klasycznego mambo. Klimat i zmysłowe rytmy Hiszpanii, Kuby, Argentyny i Meksyku zapowiadają kompletnie inną trasę Il Divo. David Miller mówi „Jeśli słuchając piosenek z albumu AMOR & PASION będziesz chciał tańczyć, poczekaj na to, co przyniesie trasa! To będzie wielki miks tango, rumby, bolero, mambo i oczywiście Twoich ulubionych standardów Il Divo. Spędź z nami wieczór i pozwól miłości i pasji wypełnić Twoje serce”.

Piąta światowa trasa

Na nowej płycie znalazły się w większości bardzo znane hity, np. Julio Iglesiasa – A Las Mujeres Que Yo Ame (To All the Girls I’ve Loved Before) oraz Glorii Estefan – Si Voy A Perderte (Don’t Wanna Lose You) a także Himno De La Alegria – łacińską wersję Ody do radości Beethovena czy jedno z najbardziej klasycznych tang – napisane w 1935 roku i wykorzystane w filmach „Lista Schindlera” i „Zapach kobiety”.

30 milionów sprzedanych płyt

Stworzona przez Simona Cowell w 2003 roku grupa Il Divo (Urs Buhler, Sebastien Izambard, Carlos Marin i David Miller) zainicjowała zupełnie nowy gatunek muzyczny swoim nowatorskim, debiutanckim albumem. Grupa osiągnęła niespotykany sukces na cały świecie: sprzedała 30 milionów albumów, uzyskała 160 złotych i platynowych płyt w ponad 33 krajach i wyprzedała wszystkie cztery dotychczasowe trasy koncertowe. Płyty, które do tej pory wydało Il Divo to: Il Divo (2004), Ancora (2005), Siempre (2006), The Promise (2008), Wicked Game (2011) oraz A Musical Affair (2013).

Warto wiedzieć

Koncert Il Divo w TAURON Arenie Kraków odbędzie się we wtorek 31 maja. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30.

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation (www.livenation.pl). Informacje o grupie Il Divo są dostępne na stronie: www.ildivo.com.

Informacje o biletach są dostępne na stronie: www.livenation.pl .

31 maja kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta od godz. 10:00; kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) – od godz. 18:00.

Do dyspozycji gości będzie szatnia na poziomie A (płatna 2 zł).

Parking: W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł. 31 maja (wtorek) będzie czynny od godz. 16:30.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa BIZNES

Kontakt Strefy BIZNES TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk