Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu

15 – 17 lutego 2019 r. (7 pokazów)

UWAGA! Organizatorzy informują, że widzowie, którzy nie przybędą na Pokaz punktualnie, będą wpuszczani na widownię dopiero po około 15 minutach trwania show. Organizator zastrzega również, że podczas trwania pokazu wejście i wyjście na trybuny może być wstrzymane, ze względu na charakter show.

The Illusionists Live w Polsce! Wyjątkowe i cieszące się wielką popularnością na świecie magiczne show będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 15, 16 i 17 lutego 2019 r.

W wydarzeniu biorą udział niezwykle utalentowani iluzjoniści, należący do światowej czołówki: Luis De Matos (Mistrz Magii), James More (Mistrz Oszustwa), Enzo (Niezapomniany), Andrew Basso (Mistrz Ucieczek), Yu Ho-Jin (Manipulator), Kevin James (Wynalazca) oraz Sos i Victoria (Mistrzowie Przeobrażeń).

Wszystkich ich oklaskiwały miliony widzów na całym świecie. W trakcie przedstawienia wspólnie pokazują oni swe popisowe sztuczki na scenie. Publiczność ma okazję obejrzeć m.in. iluzje, lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie. Spektakl Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu czaruje widzów w każdym wieku absolutnie niesamowitą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

Kim są Iluzjoniści?

Andrew Basso, zwany także Mistrzem Ucieczek i współczesnym Houdinim, podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce powiedział, że być iluzjonistą oznacza tyle, co nieść ludziom radość i zachwyt. Jeśli kiedykolwiek widzieliście przerażające ucieczki z wypełnionych wodą pojemników, do tego będąc skutym kajdankami… Andrew ryzykuje życiem, przekraczając kolejne granice tego, co wydaje się być niemożliwe. Kilka lat został jednym z najpopularniejszych iluzjonistów w naszym kraju… uciekając w wielkim stylu z jednego z warszawskich komisariatów.

Luis De Matos to gwiazda, która swoimi programami telewizyjnymi przyciągnęła do iluzji rzesze nowych, młodych fanów i naśladowców. Laureat The Devant Award, jednej z najbardziej prestiżowych nagród w świecie iluzji, oraz Orderu Infanta Henryka, przyznawanego za wybitne zasługi dla kultury portugalskiej.

W przeciwieństwie do dwóch poprzednich iluzjonistów, Kevin James na pierwszy rzut oka nie wygląda jak typowy przedstawiciel swojej profesji. Wynalazca, jak jest nazywany przez swoich kolegów  po fachu, jest mistrzem kreatywności, dzięki której jego sztuka iluzji ciągle zadziwia nie tylko zwykłych widzów, lecz także profesjonalnych iluzjonistów.

Yu Ho Jin to młody iluzjonista, który przebojem wdarł się na międzynarodową scenę. Zrobiło się o nim głośno, kiedy w wieku 19 lat wygrał angielskie magiczne Grand Prix. Ma pseudonim “Manipulator”, bo jego program sprawia, że widzowie zaczynają wątpić w granice między realnym a nierealnym.

Kolejnymi gwiazdami, które wprost z Broadway’u pojawią się w Polsce, są Sos i Victoria. To małżeństwo to jednocześnie dwójka mistrzów przeobrażeń – w ciągu ułamków sekundy zmieniają strój, rekwizyty, scenografię – to wszystko wprost na oczach zdumionej publiczności. Uczestnicy amerykańskiego “Mam Talent”, wielokrotni mistrzowie świata w swojej kategorii iluzji.

Producenci show zachwycili się młodym Enzo Weynem, który w wieku zaledwie 27 lat jest uznawany za następcę legendarnego Davida Copperfielda. “Niezapomniany” ma ambitne plany – podbój Stanów Zjednoczonych i rezydencja w Las Vegas, podobnie jak jego idol. Trzymamy kciuki i nie możemy doczekać się na to, co charyzmatyczny iluzjonista zaprezentuje na występach w Polsce.

Plejadę gwiazd iluzji zamyka mistrz oszustwa, James More. Członek The Magic Circle, pierwszy brytyjski iluzjonista występujący na Broadway’u. Jego solowe pokazy wyprzedały się w kultowych obiektach, takich jak londyńska O2 Arena, czy Sydney Opera House. Gwiazda Youtube’a i telewizji, uczestnik amerykańskiej i brytyjskiej edycji “Mam Talent”.

WARTO WIEDZIEĆ

Spektakl Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków w dniach 15-17 lutego 2018 r.

Wejście do obiektu: nr 1.

UWAGA! Organizatorzy informują, że widzowie, którzy nie przybędą na Pokaz punktualnie, będą wpuszczani na widownię dopiero po około 15 minutach trwania show. Organizator zastrzega również, że podczas trwania pokazu wejście i wyjście na trybuny może być wstrzymane, ze względu na charakter show.

HARMONOGRAM:

15 lutego 2019 r. (piątek)

Pokaz I

godz. 15:00 – otwarcie bram

godz. 16:00 – rozpoczęcie pokazu

godz. 18:10 – zakończenie pokazu

Pokaz II

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – rozpoczęcie pokazu

godz. 22:10 – zakończenie pokazu

16 lutego 2019 r. (sobota)

Pokaz I

godz. 11:00 – otwarcie bram

godz. 12:00 – rozpoczęcie pokazu

godz. 14:10 – zakończenie pokazu

Pokaz II

godz. 15:00 – otwarcie bram

godz. 16:00 – rozpoczęcie pokazu

godz. 18:10 – zakończenie pokazu

Pokaz III

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – rozpoczęcie pokazu

godz. 22:10 – zakończenie pokazu

17 lutego 2019 r. (niedziela)

Pokaz I

godz. 13:00 – otwarcie bram

godz. 14:00 – rozpoczęcie pokazu

godz. 16:10 – zakończenie pokazu

Pokaz II

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – rozpoczęcie pokazu

godz. 20:10 – zakończenie pokazu

Bilety na przedstawienia będą dostępne wkrótce za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl.

Kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna: 14 lutego (czwartek) w godz. 11:00-20:00, 15-17 lutego (piątek – niedziela) w godz. 10:00-21:00.

Strona wydarzenia: www.theillusionistslive.eu

http://www.facebook.com/theillusioniststour/

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniach wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3 (15 lutego od godz. 14:00, 16 lutego od godz. 10:00, 17 lutego od godz. 12:00). Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera TAURON Areny Kraków – www.tauronarenakrakow.pl/newsletter

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk