Imany

17 października 2017 r. (wtorek)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:30 – support – Kasia Moś

godz. 20:40 – Imany

godz. 22:30 – planowane zakończenie koncertu

Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów Imany wraca do Polski. 17 października wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Jako support wystąpi polska artystka Kasia Moś. Na wydarzenie zapraszają agencje: Go Ahead i Knock Out Productions.

Młodziutka Francuzka trafiła do Paryża prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem.

Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę „There were tears”, którą promował singiel o tym samym tytule.

W sierpniu 2016 roku ukazał się najnowszy album artystki, „The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu „There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój „Don’t Be So Shy” zremixowany przez DJ-ski duet Filatov & Karas, oraz ten sam utwór w aranżacji z 9-osobowych bandem.

http://imanymusic.com
www.facebook.com/imanymusic
http://www.youtube.com/watch?v=b1_B-IKEufg

Warto wiedzieć

Koncert Imany w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 17 października (wtorek). Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00. O godz. 19:30 rozpocznie się występ Kasi Moś. Gwiazda wieczoru – Imany wyjdzie na scenę o godz. 20:40. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 22:30.

Bilety są dostępne na portalu www.eventim.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 15:00.

Organizatorami koncertów są: Go Ahead i Knock Out Productions.

Wejście do obiektu: wejście nr 1.

www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out

Catering podczas wydarzenia 

17 października wszyscy uczestnicy koncertu będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7 oraz klatek schodowych 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. Czynne będą także punkty gastronomiczne zlokalizowane na poziomie A.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).

W obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk