Iron MaidenThe Future Past Tour

IRON MAIDEN

13.06.2023 – TAURON Arena Kraków

IRON MAIDEN wystąpi 13 i 14 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Trasa THE FUTURE PAST TOUR zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu – Senjutsu, a także skupi się na kultowej płycie Somewhere In Time z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach.

Założyciel i basista Steve Harris mówi:

„Po wydaniu naszego ostatniego albumu Senjutsu uaktualniliśmy nieco obecną trasę Legacy of the Beast Tour otwierając występ pierwszymi trzema utworami z tego albumu, w scenerii Japońskiego Pałacu. Ponieważ nie ma sensu powtarzać tego podczas trasy z albumem Senjutsu, pomyśleliśmy o innych opcjach i zdecydowaliśmy się na powrót do Somewhere In Time, ponieważ nie była ona uwzględniona w różnych historycznych trasach, które graliśmy przez lata. Były one oparte na naszych nagraniach z koncertów z lat 80., a niestety nie nakręciliśmy tej trasy (wina menadżera!!). Przez lata mieliśmy mnóstwo próśb od fanów o utwory z tej płyty, więc teraz zamierzamy je zagrać, plus oczywiście kilka innych, które wiemy, że wam się spodobają! Będzie to również szczególnie satysfakcjonujące, że w końcu będziemy mogli zagrać niektóre z bardziej epickich utworów z Senjutsu, długo musieliśmy na to czekać! 2023 rok to będzie ekscytujący czas i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkich fanów w Polsce i w całej Europie”.

Manager, Rod Smallwood dodaje:

„To połączenie dwóch albumów w naszym odczuciu jest bardzo ekscytujące. Wiemy, że fani chcą usłyszeć te epickie kawałki ze Senjutsu po raz pierwszy na żywo i pomyśleliśmy, że łącząc je z tak ikonicznym albumem, jak Somewhere In Time, stworzy to kolejną naprawdę wyjątkową trasę dla starych i nowych fanów! Oczywiście w przypadku trasy promującej nowy album w Europie wrócimy w dużej mierze do względnej intymności aren i wiemy, że fani również będą z tego powodu bardzo zadowoleni!”

Bądź na bieżąco: www.ironmaiden.com

Senjutsu zadebiutowało na #1 na listach przebojów w 27 krajach w momencie premiery we wrześniu 2021 roku: Austria, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Boliwia, Chile, Chorwacja, Kolumbia, Finlandia, Grecja, Niemcy, Węgry, Indie*, Indonezja*, Włochy, Korea, Malezja*, Meksyk, Portugalia, Rumunia*, Rosja, Południowa Afryka*, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia* i Turcja (* = Apple metal chart, ponieważ na tych rynkach nie ma fizycznych/detalicznych list przebojów – tylko cyfrowe), #2 w Wielkiej Brytanii, Czechach, Francji, Japonii, Holandii #3 w Australii, Irlandii i USA (najwyższe w historii miejsce Billboard dla IM tutaj), #5 w Argentynie, Danii i Norwegii.

https://www.ironmaiden.com/

WARTO WIEDZIEĆ

Organizator wydarzenia: Live Nation, www.livenation.pl 

Wejście do obiektu: nr 1, 2, 4, wejście VIP – klatka nr 4 oraz brama nr 5

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Kasy:

W dniu wydarzenia czynna będzie kasa nr 1 (organizatora) – od godz. 13:00 i kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) od godz. 17:30.

  Parking wyprzedany!

  Parking będzie czynny od godz. 16:00. Wjazd na parking będzie możliwy od strony ul. Dąbskiej.

  Bilety są ważne w formie elektronicznej. Nie ma konieczności ich wydruku.

  Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

  Depozyt

  Przy schodach od strony ul. Lema będzie działał depozyt (zabronione jest wnoszenie plecaków i toreb przekraczających rozmiar A4).

  Gastronomia

  Restauracja Północna na poziomie B – dostępna od otwarcia bram (winda nr 4 i 7).

  Czynne będą także:

  Strefa Arena Garden – od godz. 12:00.

  Arena Coffee w Małej Hali – od godz.  16:00                                           

  Szatnie

   W dniu wydarzenia szatnie nie będą dostępne.

   Bankomat

   W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

   Dojazd komunikacją miejską

   Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

   Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

   W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

   TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

   TAURON Arena Kraków Wieczysta

   TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy przy obiekcie)

   Wzmocnienie komunikacji

   W związku z wydarzeniami odbywającym się TAURON Arenie Kraków 13 i 14 czerwca MPK zapewni rezerwowe tramwaje, które posłużą do wzmocnienia oferty przewozowej przy powrocie uczestników po zakończeniu koncertów.

    

   Loże Biznes

   Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


   Monika Wilk

   Loże Biznes

   Najem długoterminowy


   Marzena Sadowska