Jack WhiteBoarding House Reach

10 października 2018 r. (środa)

UWAGA! wydarzenie wolne od telefonów komórkowych! Telefony zostaną umieszczone w specjalnych futerałach! Szczegóły znajdziecie w regulaminie imprezy!

godz. 18:30 – otwarcie bram

godz. 20:00 – support: Hańba!

godz. 21:00 – Jack White

godz. 23:00 – planowana godzina zakończenia koncertu

Jack White, czołowa postać światowej sceny rockowej, przyjedzie do Polski na cztery wyjątkowe koncerty! 10 października wystąpi w TAURON Arenie Kraków! 

Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego kraju są powszechnie znane od dawna. Ale po raz pierwszy artysta zdecydował się na zagranie w Polsce nie jednego koncertu, ale całej trasy koncertowej. Spokojnie, to nie będzie sentymentalna podróż, ale pełnowymiarowy tour w ramach promocji najnowszego wydawnictwa muzyka, albumu „Boarding House Reach”.

Nowa Rockowa Rewolucja

Jack White to amerykański muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny, szef wytwórni Third Man Records. Najbardziej znany z solowej działalności oraz jako połowa duetu The White Stripes, który na przełomie XX i XXI wieku był jednym z kluczowych zespołów tzw. Nowej Rockowej Rewolucji. W 2011 roku, po wydaniu 6 albumów formacja zakończyła działalność, zachowując status grupy kultowej, a Jack White skupił się na karierze solowej. Z powodzeniem, bowiem wszystkie jego solowe albumy wylądowały na szczycie listy Billboardu najchętniej kupowanych płyt w USA.

White jest laureatem 12 nagród Grammy, wielkim entuzjastą płyt winylowych i cenionym producentem. Chętnie podejmuje się współpracy z teoretycznie odległymi muzycznymi światami – słychać go zarówno na płytach Beyonce, jak i legendarnej hip-hopowej formacji A Tribe Called Quest. Szefuje Third Man Records, wytwórni w katalogu której można znaleźć zarówno Becka, jak i prezentera i komika Conana O’Briena. Razem z Alicią Keys nagrał utwór do jednego z Bondów, komponował muzykę do filmów, samemu pojawiając w blisko 20 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Stał na czele dwóch super grup – The Raconteurs i The Dead Weather. Z każdym ze swoich projektów wystąpił w Polsce, gromadząc wielotysięczną publiczność.

WARTO WIEDZIEĆ

Jack White wystąpi w TAURON Arenie Kraków 10 października 2018 r. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30. godz. 20:00 – support: Hańba, godz. 21:00 – Jack White.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3 i brama nr 5.

Informacje o biletach: www.alterart.pl. W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 10:00.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art.

REGULAMIN WYDARZENIA JEST DOSTĘPNY TUTAJ.

UWAGA! KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE KOMUNIKAT ORGANIZATORA DOTYCZĄCY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH I BILETÓW:

„Przypominamy, że na specjalne życzenie artysty koncert jest objęty całkowitym zakazem używania telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń z funkcją rejestrowania audio lub wideo oraz robiących zdjęcia. W związku z tym prosimy abyście na koncert przybyli z wydrukowanymi biletami.

Przed wejściem na teren obiektu w którym odbywa się koncert, wszelkie telefony oraz pozostałe urządzenia robiące zdjęcia i rejestrujące wideo zostaną zabezpieczone w specjalnym futerale Yondr. Telefon zabezpieczony w futerale Yondr będzie cały czas przy właścicielu. W każdej chwili będzie można otworzyć swój futerał w specjalnej strefie „Yondr Phone Zone” znajdującej się w lobby lub w kuluarach miejsca koncertu. Zalecamy wcześniejsze przybycie do obiektu, w związku z obowiązkiem umieszczenia telefonu w futerale Yondr.

Jesteśmy przekonani, że oderwanie się na czas koncertu od gadżetów pomoże w pełniejszym doświadczeniu muzycznym, jakim są występy Jacka White’a”.

Czym jest futerał Yondr i na jakich zasadach będzie działał przeczytacie TUTAJ.

CATERING PODCZAS WYDARZENIA

W dniu wydarzenia goście będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 17:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:30.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Szatnie

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

 

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk