Jak nie dać się zhackować? – Wykład

22 stycznia 2018 r. (poniedziałek), godz. 18:00

TAURON Arena Kraków

Sala konferencyjna Zachodnia (wejście nr 1)

Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały zhackowane przez cyberprzestępców? Jak nie paść ofiarą oszustw internetowych? Jak chronić swoją prywatność i jak bezpiecznie robić zakupy w internecie? Tego dowiedzą się uczestnicy wykładu, który w poniedziałek 22 stycznia odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Informacje o rejestracji są dostępne na stronie http://niebezpiecznik.pl/post/jak-nie-dac-sie-zhackowac/. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Wykład „Jak nie dać się zhackować?” jest przeznaczony dla osób nietechnicznych, korzystających w internetu na komputerze lub smartfonie, robiących zakupy on-line i korzystających z bankowości internetowej.

O tym jak nie dać się cyberprzestępcom opowie Niebezpiecznik.pl. W trakcie trzech godzin zademonstrowane zostaną najpopularniejsze ataki i przekazana zostanie wiedza jak się przed nimi chronić.

Dodatkowe informacje o programie i rejestracji i biletach są dostępne na stronie organizatora: http://niebezpiecznik.pl/post/jak-nie-dac-sie-zhackowac/.

Sale konferencyjne

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!