James Newton Howard

26 listopada 2017 r. (niedziela)

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – rozpoczęcie koncertu

godz. 21:10 – dwudziestominutowa przerwa

godz. 22:35 – planowana godzina zakończenia koncertu

Jeden z najbardziej cenionych i wszechstronnych współczesnych kompozytorów muzyki filmowej, James Newton Howard przyjeżdża do Polski! Autor niezapomnianej muzyki do serii Igrzyska śmierci, hitów Szósty Zmysł i King Kong, komedii romantycznych Pretty Women i Mój chłopak się żeni i wielu innych 26 listopada 2017 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Amerykański muzyk i kompozytor James Newton Howard jest jednym z najbardziej utytułowanych kompozytorów filmowych naszych czasów. Współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina. Jego kompozycje, uzupełniają najpopularniejsze filmy hollywoodzkie. Każdego roku do kin wchodzi kilka superprodukcji ze wspaniałymi ścieżkami dźwiękowymi jego autorstwa. W tym roku był to m.in. film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

30 lat na muzycznej scenie

James Newton Howard działa na scenie muzycznej od trzydziestu lat. Otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. W trakcie swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 filmów różnych gatunków filmowych. W jego dorobku znajdują się urzekające kompozycje, które wzbogacają dramatyczne sceny, ale także romantyczne i melancholijne melodie.

Podczas światowej trasy koncertowej wystąpi wspólnie z Czeską Narodową Orkiestrą Symfoniczną. „Spotkałem się w Pradze z Czeską Narodową Orkiestrą Symfoniczną, z którą będę występował podczas mojej trasy koncertowej. Polecił mi ją mój przyjaciel i kompozytor Hans Zimmer, który już z nią koncertował. To jest wybitna orkiestra!” – powiedział Howard.

Warto wiedzieć

Koncert Jamesa Newtona Howarda odbędzie się 26 listopada o godz. 20:00, w TAURON Arenie Kraków. Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Na godz. 21:10 zaplanowano dwudziestominutową przerwę. Planowane zakończenie wydarzenia: godz. 22:35.

Wejście so obiektu: wejście nr 1.

Organizatorem wydarzenia jest JVS Group.

Bilety są do nabycia na www.eventim.pl

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 16:00.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking zostanie otwarty o godz. 17:00.

W dniach wydarzenia w obiekcie czynna będzie szatnia. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata