Jamiroquai

23 maja 2019 r. (czwartek)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – support: he Blu Mantic (MC) & The Saint (DJ)

godz. 20:00 – JAMIROQUAI

godz. 22:00 – planowana godzina zakończenia koncertu

Uwaga! godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy najpopularniejszych piosenek XX wieku, takich jak „Virtual Insanity”, czy „Cosmic Girl” już niedługo zawitają do Polski! Kultowy zespół wystąpi 23 maja 2019 r. w TAURON Arenie Kraków. Przed Jamiroquai, wystąpi The Blu Mantic (MC) & The Saint (DJ).

Uwielbiany przez rzesze fanów w Polsce i na świecie zespół został założony na początku lat 90. przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowali krążkiem „Emergency on Planet Earth” w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop. To właśnie tym albumem do dziś inspirują się kolejne pokolenia podobnych gatunkowo artystów. Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń swoich czasów. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności nie słabnie do dziś.

Jamiroquai na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, takie jak Grammy czy Brit Awards, a ich albumy są znakomicie przyjmowane zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków. W ciągu wielu lat swojej działalności scenicznej zespół sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, zapisując się tym samym w Księdze rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

The Blu Mantic (MC) & The Saint (DJ)

Przed koncertem Jamiroquai, wystąpi The Blu Mantic (MC) & The Saint (DJ). Pochodzący z Francji The Saint wnosi do nocnego życia wyjątkową jakość dźwięku. Jego mix “Party Time” osadzony w klimatach house, zajął drugie miejsce na polskich listach przebojów. Grając z takimi artystami jak Purple Disco Machine czy Mousse T., Saint buduje nietuzinkowy klimat deep-house’u i elektro-jazzu.

The SAINT wystąpi z The Blu Mantic, Mistrzem Świętej Ceremonii. Muzyk pochodzi z Teksasu, lecz przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie kontynuował swoją pasję związaną z aktorstwem i przedstawieniami. Aktualnie mieszka w Warszawie. Gdy wchodzi na scenę, angażuje publiczność swoją charyzmą i urokiem osobistym. Połączenie The Saint i Blu Mantic pomoże Waszym duchom uwolnić się, przynosząc dobrą energię.

Warto wiedzieć

Jamiroquai wystąpi w TAURON Arenie Kraków 23 maja 2019 r. (czwartek).

Harmonogram: godz. 18:00 – otwarcie bram, godz. 19:00 – support: he Blu Mantic (MC) & The Saint (DJ), godz. 20:00 – JAMIROQUAI, godz. 22:00 – planowana godzina zakończenia koncertu. Uwaga! godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Wejście do obiektu: wejście nr 1 – trybuny;  wejście nr 2 – płyta.

Uwaga! Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie sticków oraz parasoli z ostrym zakończeniem.

Informacje o biletach

Bilety są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.plwww.empikbilety.plwww.goingapp.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

Uwaga! Organizator ostrzega, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

W dniu wydarzenia kasy nr 1 i 2 (organizatora) będą czynne od godz. 17:30, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na koncert. Po ich zeskanowaniu opuszczenie obiektu wiąże się z brakiem możliwości powrotu na teren imprezy.

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); winda nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 16:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Szatnie

W dniu wydarzenia w obiekcie czynna będzie szatnia na poziomie A. Szatnia jest płatna 4 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. 

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

  1. Urodziny TAURON Areny Kraków! 9 czerwca 2019 r. Wstęp wolny!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk