Jason DeruloKONCERT ODWOŁANY

[AKTUALIZACJA] Koncert został odwołany. Ws. zwrotów prosimy o kontakt z organizatorem.

 

UWAGA! Zaplanowany na 11 grudnia 2023 r. koncert Jasona Derulo w TAURON Arenie Kraków nie odbędzie się. O nowej dacie Organizator poinformuje wkrótce. 

* * *

KOMUNIKAT ARCHIWALNY: Już 11 grudnia 2023 w TAURON Arenie Kraków wystąpi gwiazda światowego formatu – Jason Derulo! Autor hitów „Savage Love”, „Swalla”, „Wiggle”, “Whatcha Say” czy „Talk Dirty” rozgrzeje polską publiczność i zagra jedyny taki koncert w naszym kraju!

Bilety trafią do sprzedaży w środę 25 października o godz. 12:00

Jason Derulo to amerykański artysta łączący pop, hip-hop i R’n’B. Jego koncerty słyną ze spektakularnego, tanecznego show, pełnego hitów, gorących rytmów i pozytywnej energii.
Artysta zabierze nas w muzyczną podróż od 2009 roku, kiedy to swoim debiutanckim singlem udało mu się zdobyć szczyt amerykańskiego Billboard Hot 100, a aktualnie jest główną postacią TikTok’a oraz rynku muzycznego – wydającym hity mające miliardowe wyświetlenia i streamingi. Dosłownie przed chwilą Jason wypuścił nowy singiel „Hands On Me” – którego na pewno nie zabraknie na tym koncercie.

Organizator: MOmusic

Najgorętszy wieczór tej zimy – już 11 grudnia, w TAURON Arena Kraków!

 

Jason Derulo to 32-letni amerykański piosenkarz, który zdobył sławę na całym świecie. Obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się artystów na scenie muzycznej kreatywnie łącząc różne gatunki takie jak: pop, R&B czy hip-hop. Mając zaledwie 8 lat stworzył już swoją pierwszą piosenkę. Pisał utwory dla takich gwiazd jak: Sean Kingston, Danity Kane, Lil Wayne, Cassie, Diddy. Po ukończeniu The American Musical and Dramatic Academy w Nowym Jorku popularny producent J. R. Rotem zaproponował mu współpracę z Warner Music Group.  Przełomowy okazał się rok 2009, kiedy to zadebiutował jako solowy artysta podbijając światowe listy przebojów. Jego utwór “Whatcha Say” dotarł do 1. miejsca najbardziej znanej amerykańskiej listy Billboard Hot 100. W jego dorobku znajdują się 4 albumy studyjne, 250 mln sprzedanych singli, a kilka z nich pokryło się platyną. Pochwalić się może również współpracą z międzynarodowymi gwiazdami muzyki takimi jak: BTS, Nicki Minaj, Jennifer Lopez, Pitbull, czy David Guetta. W 2014 roku był najczęściej słuchanym Artystą w radio. Jednym z największych przebojów jest wydany w 2020 roku singiel „Savage Love”, który od razu stał się międzynarodową sensacją zdobywając szczyty list przebojów w 16. krajach na całym świecie, w tym ponownie amerykańskie Billboard Hot 100. W całym swoim w dorobku wydał również wiele innych hitów, które osiągnęły sukcesy na listach przebojów takie jak: “Swalla”, “Wiggle”, “Talk Dirty”, “Love Not War”, “Acapulco”, “Want to Want Me”, “Take You Dancing”. Dzięki tym utworom został okrzyknięty królem wakacyjnych hitów.  Poza muzyką jego pasją jest również taniec, teatr, a także media społecznościowe! Jego instagramowy profil obserwuje niemal 30 milionów ludzi, a na Tik-Toku ma ponad 1,3 miliarda polubień i prawie 60 milionów obserwujących co czyni go czwartym najchętniej oglądanym influencerem. Jego konto plasuje się na 11. miejscu wśród najbardziej popularnych. Piosenkarz obecnie pracuje na swoim 5. albumem studyjnym, długo wyczekiwanym po wydanym w 2015 roku albumie „Everything Is 4”. Oczywiście w między czasie wypuścił kilka kolejnych hitów takich jak: „Acapulco”,” Glad U Came”, „Slow Low”, czy „When Love Sucks” z Dido i „Saturday/Sunday” z Davidem Guettą.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk