Jonas Brothers

Środa 16.10 18:00
Arena Główna

Jonas Brothers ogłaszają 50 nowych dat koncertów w 20 krajach w Europie, Australii i Nowej Zelandii oraz dodatkowe daty w Ameryce Północnej. 16 października 2024 r. wystąpią w TAURON Arenie Kraków (pierwotnie koncert planowany był na 30 maja 2024 roku, ale został przeniesiony przez Organizatora).

Gość specjalny: Mimi Webb.

(27 lipca 2023) – Jonas Brothers nadają trasie THE TOUR charakter globalny, dodając aż 27 koncertów w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Nowa część trasy będzie ich pierwszym występem w Polsce, Austrii, Czechach, Irlandii Północnej, Hamburgu, Lyonie, Monachium i Norwegii. Zespół ogłosił również ogromne przedłużenie trasy w Ameryce Północnej, z 26 nowymi koncertami, dzięki czemu ich najbardziej ambitna trasa liczyć będzie łącznie 90 koncertów w 20 krajach. Lawrence dołączy jako support podczas dat w Ameryce Północnej.

Trasa THE TOUR, której produkcją zajmuje się Live Nation, rozpocznie się dwoma wyprzedanymi już koncertami na Yankee Stadium 12 i 13 sierpnia. Zespół wystąpi w 86 miastach na całym świecie, w tym w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Dublinie, Sydney, Auckland, Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago i wielu innych. Każdego wieczoru wykona hity pochodzące z wydanych dotychczas pięciu albumów.

 

O Jonas Brothers

Wyróżniając się jako jedna z grup odnoszących największe sukcesy w XXI wieku, Jonas Brothers – Nick Jonas, Joe Jonas i Kevin Jonas – sprzedali na tę chwilę ponad 20 milionów albumów, otrzymali dwie nominacje do nagrody GRAMMY®, pojawili się na liście Billboard Hot 100 z 26 hitami, zanotowali trzy kolejne debiuty na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i wygenerowali miliardy streamów.

Wśród wielu wyróżnień, niedawno zostali nagrodzeni między innymi gwiazdą na Hollywood Walk of Fame. W 2019 roku dokonali powrotu dekady z albumem „Happiness Begins” (Republic Records), który uzyskał status platynowej płyty. Z tego albumu pochodził przełomowy, 5-krotnie platynowy hit „Sucker”, który uczynił ich „pierwszym zespołem XXI wieku, który zadebiutował na szczycie listy Hot 100″, stał się „najdłużej utrzymującym się singlem na pierwszym miejscu na liście Pop Airplay w 2019 roku” i otrzymał nominację do nagrody GRAMMY® w kategorii „Najlepszy występ popowy zespołu/duetu”.

„Happiness Begins” zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200, zdobywając „największą tygodniową sprzedaż w 2019 roku w momencie premiery” i otrzymując dwukrotną platynę za „Only Human” oraz platynę za „Cool”. Zespół wspierał sukces albumu światową trasą „Happiness Begins Tour” – sprzedając ponad 1,2 miliona biletów – oraz filmami dokumentalnymi produkcji Amazon: „Chasing Happiness” i „Happiness Continues”. W międzyczasie członkowie jednocześnie zajmowali się imponującymi karierami solowymi, obejmującymi telewizję, film i przynoszące sukcesy przedsięwzięcia biznesowe.

W 2023 roku Jonas Brothers ponownie udowodnili, że są stałą siłą, rozpoczynając nową erę wydaniem albumu „The Album” (Republic Records). Płyta została wyprodukowana przez Jona Belliona i zawiera przebojowe single „Waffle House” i „Wings”. Wsparciem dla tego wydawnictwa i nowej ery Jonas Brothers jest rozpoczęcie trasy „The Tour” z dwoma wyprzedanymi już koncertami na kultowym Yankee Stadium w Nowym Jorku 12 i 13 sierpnia. „The Tour” będzie obejmować koncerty na stadionach i arenach na całym świecie do 2024 roku, stanowiąc największą i najbardziej obszerną trasę zespołu do tej pory.

 

Mimi Webb podpisała kontrakt z Epic Records w 2021 roku po niezwykłym sukcesie w swojej ojczystej Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła ponad ćwierć miliarda streamów i uznanie krytyków, od Wonderland po teenVOGUE. Jej debiutancka EP-ka „Seven Shades of Heartbreak”, wprowadziła ją do mainstreamu i dała fanom przedsmak jej gwiazdorskiego statusu, szczególnie dzięki utworom takim jak: „Good Without” i „Dumb Love”, które jednocześnie zdobyły miejsca w pierwszej piętnastce na UK Singles Chart, co nie miało miejsca od czasów Dua Lipy w 2017 roku. Webb zagrała wyprzedane koncerty w Australii, zanim zaczęła kampanię promującą jej debiutancki pełnowymiarowy album studyjny, „Amelia”, wydany w kwietniu 2023 roku. Album osiągnął 4. miejsce na UK Albums Chart, a singiel „House On Fire” stał się hitem, zdobywając ponad 115 milionów streamów na Spotify i ponad 10 milionów wyświetleń teledysku na YouTube. Płyta zawiera również udane single „Red Flags” i „Ghost Of You”, które Webb wykonywała wspierając Bensona Boone’a na jego wyprzedanej międzynarodowej trasie, The Fireworks and Rollerblades Tour.

W najbliższym czasie Artystka wystąpi na scenach tegorocznych festiwali: Governors Ball w Nowym Jorku (7 czerwca), Osheaga w Montrealu w Kanadzie (2 sierpnia) i Lollapalooza w Chicago (4 sierpnia).

Pomimo niedawnych sukcesów, Webb nie zwolniła tempa i wydała nowy singiel, „Mistake”, będąc w trasie z Bensonem.

„Kiedy mnie słuchasz, mam nadzieję, że poczujesz to, o czym śpiewam” – mówi Webb. „Od dziecka chciałam przekazać swoją historię i podzielić się tym, co czuję i kim jestem. W mojej muzyce znajdziesz mnie.”

Loże Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Loże Biznes

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska