Justin BieberPURPOSE WORLD TOUR

WSZYSTKO CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED KONCERTEM W TAURON ARENIE KRAKÓW

11 listopada 2016 r.

Otwarcie bram: godz. 18:45

Justin Bieber: godz. 20:40

Support:

MiC Lowry: godz. 19:35

The Knocks: godz. 20:00

23 ciężarówki, 11 tour busów, 5 vanów oraz 16 pomieszczeń do dyspozycji artysty oraz jego ekipy – te liczby najlepiej obrazują rozmach produkcyjny koncertu Justina Biebera w Polsce. Już dziś kanadyjski gwiazdor wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Wzbudzający ogromne emocje tysięcy Beliebers koncert, oprócz niecodziennej warstwy artystycznej, wyróżni się również niezwykle wymagającą oprawą techniczną. Jak zdradził organizator koncertu, agencja Prestige MJM, szczegółowy opis produkcyjny koncertu otrzymany od managementu artysty zajął aż 778 stron!

Koncertowi Justina Biebera w Polsce towarzyszy rozmach na niespotykaną skalę. To jedna z niewielu gwiazd światowego formatu, która przywozi ze sobą własną ekipę produkcyjną, odpowiedzialną za realizację całości koncertu. Towarzyszą jej 23 ciężarówki oraz 11 tour busów. Dodatkowo, management artysty poprosił nas o 5 samochodów, które także będą służyć ekipie artysty w dniu koncertu. Łącznie, do dyspozycji artysty i jego ekipy pozostanie także aż 16 pomieszczeń hali TAURON Arena Kraków, które będą pełniły funkcję garderób oraz biur produkcyjnych – zdradza Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Tak skomplikowana i wymagająca produkcja koncertu to gwarancja wyjątkowego i niezapomnianego show, na jakie mogą liczyć wszyscy uczestnicy. Będzie to bez wątpienia jedno z najbardziej imponujących i niecodziennych wydarzeń muzycznych 2016 roku. Justin Bieber i jego tancerze będą poruszać się po trzykondygnacyjnej scenie, której odrębne poziomy będą połączone za pomocą ramp i tuneli. Całość show uzupełni imponująca oprawa wizualna oraz liczne efekty specjalne. – Show zostanie zrealizowane przy użyciu wielu skomplikowanych systemów windowych, trampolin oraz wyrzutni. To dzięki nim artysta będzie błyskawicznie zmieniał swoją lokalizację, wznosił się nad publicznością oraz „znikał” w nieoczekiwanych momentach. Zjawiskową oprawę zagwarantuje aż 47 rodzajów różnego rodzaju efektów pirotechnicznych oraz laserowych – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Justin, We Love You!

TAURON Arena Kraków powita artystę gigantycznym napisem „Justin, We Love You!”, który zostanie wyświetlony na ekranie zewnętrznym, okalającym halę, w trakcie przyjazdu artysty na teren obiektu.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM (www.prestigemjm.com).

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 10:00; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków od godz. 18:30).

Kawiarnia dla osób czekających na koncert

Osoby, które zjawią się przed TAURON Areną Kraków przed otwarciem bram, oraz rodzice czekający na swoje dzieci podczas koncertu będą mogli skorzystać z oferty kawiarni, która będzie czynna w górnej części Małej Hali TAURON Areny Kraków. W dniu wydarzenia kawiarnia będzie otwarta od godz. 10:00.

Harmonogram koncertu

Otwarcie bram: godz. 18:45,

MiC Lowry: godz. 19:35,

The Knocks: godz. 20:00,

Justin Bieber: godz. 20:40.

W trakcie koncertu Justina Biebera przewidziana jest 20-minutowa przerwa.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).

UWAGA! W dniu koncertu (11 listopada) wjazd na parking ogólnodostępny (płatny) będzie możliwy od strony ul Lema:

– osoby jadące od strony al. Pokoju – na pierwszych światłach należy skręcić w prawo,

– osoby jadące od strony al. Jana Pawła II – na drugich światłach należy skręcić w lewo.

Parking zewnętrzny na płycie górnej nie będzie dostępny.

W dniu koncertu w TAURON Arenie Kraków dostępne będą szatnie (płatne 3 zł) – na poziomie A i C  oraz w Małej Hali (dla osób, które posiadają bilety na płytę).

Dojazd do TAURON Areny Kraków 

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

UWAGA! 11 listopada z okazji 98. rocznicy odzyskania niepodległości w Krakowie odbędą się marsze i zgromadzenia. W związku z tym w różnych częściach miasta mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. 

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Wzmocnienie komunikacji podczas wydarzenia

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 11 listopada (piątek) Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków 10 dodatkowych rezerwowych tramwajów.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk