Karnawałowa Moc Disco PoloBoys, MIG, After Party, Defis, Markus P, Vegas i Shantel

Boys, MIG, After Party, Defis, Markus P, Vegas i Shantel w TAURON Arenie Kraków

4 lutego (sobota)

Otwarcie bram: godz. 16:30

Projekcja filmu „Fenomen After Party”: godz. 16:30

START KONCERTÓW: godz. 17:30

Planowana godzina zakończenia imprezy: 23:30

4 lutego 2017 r. zapraszamy do największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce na wyjątkową „Karnawałową Moc Disco Polo“, podczas której na scenie pojawią się najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku, które na swoich kontach mają setki tysięcy sprzedanych płyt oraz miliony wyświetleń w portalu YouTube.

Disco Polo to niewątpliwie jeden z trzech najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Muzyka wywodząca się z tradycji ludycznych nie jest jednak fenomenem typowo polskim. Włosi bawią się przy swoim italo disco, Niemcy przy heimat music, a Izraelczycy przy disco mizrahi. Taki nurt bierze się bowiem z mieszania lokalnej tradycji z tym, co najbardziej popularne. Obecnie Disco Polo przeżywa w Polsce prawdziwy renesans.

Rozdanie nagród przemysłu muzycznego

Na scenie w TAURON Arenie Kraków zobaczymy zespoły: Boys, MIG, After Party, Defis, Vegas i Shantel oraz Markus P.

1,000,000,000 odsłon w portalu YouTube to suma wyświetleń wszystkich występujących na imprezie wykonawców! Z tej okazji podczas naszej gali rozdane zostaną specjalne nagrody przemysłu muzycznego:

AFTER PARTY – Srebrny Przycisk YouTube + Diamentowa Płyta ZPAV

ZESPÓŁ MIG –  Srebrny Przycisk YouTube + Diamentowa Płyta ZPAV

DEFIS – Złota Płyta ZPAV

SHANTEL – Złota Płyta ZPAV

VEEGAS – Platynowa Płyta ZPAV

CAMASUTRA – Złota Płyta ZPAV

MARKUS P – Platynowa Płyta ZPAV

SPONTAN – Złota Płyta ZPAV

MOMENT – Złota Płyta ZPAV

oraz

BOYS – Internetowa Nagroda Publiczności „Karnawałowa Moc Disco Polo”.

Imprezie patronuje Radio VOX, POLO TV oraz SUPER EXPRESS.

Scena młodych

W ramach „Young Stage” w TAURON Arenie Kraków wystąpią zespoły, które zyskują coraz większą popularność na rynku muzyki disco polo: Alfa Boys, Moment, Spontan, K.O.H.A.Y, Slavers, Zajefajni oraz The Brothers.

Podczas koncertu nie zabraknie dodatkowych atrakcji m.in. wizualizacji, które wyświetlane będą na trzech równoległych ekranach oraz świateł, efektów specjalnych i nagłośnienia godnego największych gwiazd zza oceanu.

4 lutego, w środku karnawału, nie może Was zabraknąć na największym halowym wydarzeniu Disco Polo w historii kraju!

Warto wiedzieć

W dniu wydarzenia (4 lutego, sobota) bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 16:30. O godz. 16:3o rozpocznie się projekcja filmu „Fenomen After Party”. Start koncertów zaplanowano na godz. 17:30. Planowana godzina zakończenia imprezy: 23:30.

Sprzedaż biletów na „Karnawałową Moc Disco Polo“ w TAURON Arenie Kraków odbywa się w bileteriach: www.eventim.pl www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl.

Ceny biletów: 59 zł – płyta główna; 59 zł – sektory A2, A3, A4, A5, A8, A9; 69 zł – sektory A19, A20, A1, A12,A11, A10; 79 zł – sektory B1, B2, B3, B4, B5, B8.

Bilety w dniu imprezy: 69 zł – płyta główna; 69 zł za sektory dalej sceny A2, A3, A4, A5, A8, A9; 79 zł za sektory bliżej sceny A19, A20, A1, A12,A11, A10; 89 zł za sektory B1, B2, B3, B4, B5, B8.

W dniu wydarzenia (4 stycznia) kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 14:00, a kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:30.

Organizatorami wydarzenia są: Agencja Zooteka, oraz DWAEM Media Group.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie. Szatnia jest płatna 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Wzmocnienie komunikacji po wydarzeniu

W związku z odbywającym się 4 lutego (sobota) koncertem Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków cztery dodatkowe rezerwowe tramwaje.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk