KISSEnd Of The Road Tour

KISS powraca do Polski! Muzycy spod znaku masek i pirotechniki postanowili znowu wystąpić przed najlepszą publicznością świata i zaprezentować kolekcję swoich największych przebojów! Zespół zagra 19 czerwca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. To z całą pewnością będzie najbardziej wybuchowe wydarzenie 2023 roku w Polsce! 

Zespół KISS niemal od półwiecza znany jest ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii. Ale grupa należy do jednych z najbardziej wpływowych zespołów rockowych na świecie.

KISS wydali 44 albumy, które sprzedali w ponad 100 milionach egzemplarzach. Są laureatami licznych nagród i najwyższych miejsc na liście Billboard. W 2015 roku zespół otrzymał prestiżową nagrodę Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów ASCAP. Grupa występowała na całym świecie, do tego była zapraszana na tak spektakularne wydarzenia jak Super Bowl w 1999 roku, ceremonię zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku czy koncert Rockin’ The Corps dla żołnierzy powracających w 2005 roku z wojny w Iraku. Członkowie zespołu pojawiali się w wielkich kampaniach reklamowych Google Play czy Hello Kitty, a także gościnnie w finale amerykańskiej edycji Idola. KISS to nie tylko zespół, to prawdziwa instytucja. W Stanach Zjednoczonych zna ich absolutnie każdy. O utrzymanie tego zainteresowania zabiega przede wszystkim współzałożyciel bandu Gene Simmons, który wyraża liczne opinie na różne tematy i występuje w reality show.

Koncerty KISS są gigantycznymi widowiskami teatralno-cyrkowymi. To swego rodzaju performance z użyciem wysięgników hydraulicznych wynoszących muzyków wysoko ponad widownię. Gene Simmons zieje ogniem i krwawi z ust, a z gitary Tommy’ego Thayera wydobywają się dym i ogień. Temu spektaklowi grozy i kiczu towarzyszą setki wybuchających w rytm muzyki petard i sztucznych ogni. Pod koniec każdego koncertu, w kulminacyjnym momencie wykonywania utworu „Rock and Roll All Nite” wyrzucane są wysoko w powietrze ponad dwie tony papierowego konfetti wprowadzając tym samym niepowtarzalny klimat zabawy karnawałowej. Paul Stanley kończy koncert rytualnym niszczeniem swojej gitary, której części przekazuje publiczności na pamiątkę.

– Sam koncert obok muzyki łączy w sobie liczne elementy różnych sztuk scenicznych. To z całą pewnością niezwykłe widowisko, które naprawdę warto zobaczyć, nawet jeśli na co dzień nie słucha się muzyki KISS. Drugiego tak zaskakującego koncertu trudno szukać. Zjazd na tyrolce Paula Stanleya ponad głowami publiczności czy wybuchająca gitara to tylko część z bardzo bogatego repertuaru atrakcji zespołu. To koncertowa bomba pirotechniczna. Bardzo się cieszymy, że band postanowił jednak wrócić do Polski. Gwarantuję wszystkim: nudy nie będzie! – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert KISS w TAURON Arenie Kraków.

W dziedzictwie KISS wzrastają kolejne pokolenia. Kochają ich miliony, bez względu na wiek, rasę czy wyznanie. Ci najzagorzalsi fani zrzeszeni są w KISS Army i mają wobec swoich idoli niemal nabożny stosunek. A zespół odwdzięcza im się organizując rejsy, w których mogą brać udział wyłącznie osoby z fanklubu. Dla fanów skupionych w KISS Army zespół zawsze przygotowuje przedsprzedaż biletów na koncerty. Tak będzie i tym razem w Polsce.

WARTO WIEDZIEĆ

KISS wystąpi 19 czerwca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy END OF THE ROAD.

Niezbędnik koncertowy jest dostępny TUTAJ

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.

Bilety

Informacje o biletach są dostępne na stronie www.biletserwis.pl.

W dniu koncertu będzie można kupić bilety w kasie organizatora przy wejściu nr 1. Kasa czynna będzie od godziny 18:00. 

Informacja o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

Harmonogram

godz. 14:45 – posiadacze Pakietów Diamentowych KISS Meet & Greet oraz Pakietów VIP KISS Soundcheck

godz. 17:15 –  otwarcie bramy dla posiadaczy Pakietów VIP KISS Early Entry

godz. 17:45 – otwarcie bramy dla posiadaczy biletów GA Early Entry

godz. 18:15 – otwarcie bram na trybuny i płytę dla pozostałych osób

Support 1One

godz. 20:00 – Koncert KISS

godz. 22:00 – planowane zakończenie koncertu

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu otwarcia bram oraz wyjścia na scenę podejmuje sam zespół i jego management)

Wejścia
Posiadacze pakietów diamentowych oraz pozostałych pakietów VIP wchodzą wejściem VIP obok bramy nr 2.
Posiadacze biletów Early Entry oraz na GA wchodzą bramą nr 2.
Posiadacze biletów na trybuny wchodzą bramą nr 1.

Depozyt

Przy wejściu nr 1 dostępny będzie depozyt – płatny 50 zł.

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking podziemny płatny 40 zł.  Gwarancją miejsca był zakup biletu online! 

Bilety są dostępne TUTAJ.

Parking będzie czynny od godz. 15:00. 

Bilety są ważne w formie elektronicznej. Nie ma konieczności ich wydruku.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Gastronomia:

Restauracja Północna na poziomie B – dostępna od otwarcia bram (winda nr 4 i 7).

Czynne będą także: Strefa Arena Garden i Arena Coffee w Małej Hali – od godz. 12:00

Szatnie

  W dniu wydarzenia szatnie nie będą dostępne.

  Bankomat

  W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

  Dojazd komunikacją miejską

  Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

  Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

  W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

  TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

  TAURON Arena Kraków Wieczysta

  TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy przy obiekcie)

   

   

  Strefa VIP

  Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


  Monika Wilk

  Strefa VIP

  Najem długoterminowy


  Marzena Sadowska