Kolędy Świata TGD + Goście

19 stycznia 2020 r. (niedziela)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek koncertu

godz. 21:00 – planowana godzina zakończenia koncertu

Zapraszamy na kolejną odsłonę koncertów „Kolędy Świata: TGD + Goście”. Trasa, przygotowywana co roku z okazji świąt Bożego Narodzenia, już od kilku lat spotyka się ze znakomitym przyjęciem widowni w całej Polsce. 19 stycznia 2020 r. (niedziela) koncert odbędzie się w Małej Hali TAURON Areny Kraków. Gośćmi wydarzenia będą: Ania Karwan, Krzysztof Iwaneczko i Marcin Sójka.

TGD (Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów zaliczanych do nurtu pop-gospel. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta – Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory aż 11 albumów.

Zespół TGD znów zabierze nas tym razem w muzyczną podróż przez kontynenty i epoki. Towarzyszyć nam będą w niej wybitni soliści – Ania Karwan, Krzysztof Iwaneczko i Marcin Sójka, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i rozbudowanego zespołu instrumentalnego, pojawi się znakomity Fair Play Quartet.

Jak poinformował organizator ze względu na chorobę, na koncercie nie wystąpi Kasia Cerekwicka (więcej: TGD Kolędy Świata / Kraków / 19.01.2020 – SOLD OUT!).

Tradycyjne kolędy i znane hity

Usłyszymy piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD „Kolędy świata”, ale i znacznie więcej. Zespół sięgnie tym razem po repertuar tradycyjnych kolęd oraz znanych hitów, na które wszyscy czekają, takich jak „Mario czy już wiesz” czy „Noel”, a także po zupełnie nowe tematy muzyczne. Nie zabraknie również melodii „Pierwsza gwiazda”, która na YouTube osiągnęła ponad 6,2 mln wyświetleń, a także świeżego singla promującego trasę.

Tegoroczne koncerty będą rozbudowane o wyjątkowe instrumentarium lidera TGD, Piotra Nazaruka, oraz o kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek. We wszystkich miastach koncertowego szlaku, jako support, wystąpi kilkudziesięcioosobowa Szkółka TGD. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do krajów obu Ameryk, Azji i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa!

Warto wiedzieć

Bilety: jak informuje organizator koncert został wyprzedany. W związku z tym zakończona została sprzedaż internetowa oraz nie będzie możliwości zakupu biletów przy wejściu na koncert.

Organizatorem wydarzenia jest: Good Taste Production.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Kawiarnia

W dniu wydarzenia czynne będzie stanowisko gastronomiczne przy recepcji Małej Hali TAURON Areny Kraków oraz kawiarnia przy Małej Hali oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 40 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: 12 349 11 90Mała Hala