Koncert Walentynkowy Królowie Disco

9 lutego 2019 r. (sobota)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – początek koncertu

godz. 21:30 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

Bad Boys Blue, Sławomir,  Shanguy, BoneyM, Zenon Martyniuk

Zenon Martyniuk, BoneyM, Bad Boys Blue, Shanguy i Sławomir to Królowie Disco, którzy 9 lutego 2019 roku wystąpią w TAURON Arenie Kraków na specjalnym walentynkowym koncercie. Bilety są w sprzedaży na eventim.pl. Organizatorem wydarzenia jest Solaris Music.

Artyści wykonają swoje największe przeboje: „Przez te oczy Zielone”, „Rasputin”, „Rivers of Babylon”, „Sunny”, „Daddy Cool”, „You’re a woman, I’m a man”, „Pretty Young Girl”, „Miłość w Zakopanem” i wiele innych.

– Weź znajomych i przyjdź na ten wyjątkowy wieczór w rytmach Disco – zachęcają organizatorzy.

Warto wiedzieć

Koncert Walentynkowy Królowie Disco odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 9 lutego 2019 r. o godz. 18:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 21:30.

Wejście do obiektu: nr 1, 2, 3.

Bilety na wydarzenie są dostępne na portalu www.eventim.pl, w salonach Empik oraz sklepach Media Markt i Saturn.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 17:00, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:30.

Organizatorem wydarzenia jest Solaris Music (www.solarismusic.pl).

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera TAURON Areny Kraków – www.tauronarenakrakow.pl/newsletter

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk