Konferencja XpertsPM

VR &AR. Odkryj świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości

25 września 2019 r. (środa)

godz. 18:00

Sala konferencyjna TAURON Areny Kraków

Wstęp wolny!

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie: http://link.do/xpertsVRAR

Czym są technologie VR (virtual reality – wirtualna rzeczywistość) i AR (augmented reality – rozszerzona rzeczywistość)? Czym się między sobą różnią? Jaka jest ich przyszłość w biznesie? Czy zrewolucjonizują świat rozrywki? W jakich branżach wykorzystuje się technologie VR, a w jakich AR? Gdzie ich zastosowanie jest popularne, a gdzie jest przyszłościowe? Czy okulary VR staną się popularnym gadżetem? Czy zmienią się interakcje międzyludzkie? Czy AR otworzy drzwi do zupełnie nowych możliwości?

Takie i wiele innych pytań zostaną postawione przed ekspertami XpertsPM na najbliższym spotkaniu. Przedstawią oni przykłady zastosowania tych technologii w swoich firmach, biznesach. Podpowiedzą do jakich dziedzin gospodarki te technologie będą przenikać, a które zdominują. Otwórz się na ciekawą dyskusję połączoną z prezentacją najnowszych rozwiązań w tej branży oraz studium przypadków – które osiągnęły sukces.

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swojej pracy z VR i AR, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

Organizatorem wydarzenia jest XpertsPM (https://xpertspm.com/).

 

Sale konferencyjne

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!