Krakowskie Klasyki Nocą

Spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji

Krakowskie Klasyki Nocą wracają przed TAURON Arenę Kraków. Najbliższe spotkanie odbędzie się 2 lipca 2020 r. (czwartek), godz. 20:00 na parkingu od strony Parku Lotników Polskich (wjazd od al. Pokoju/ M1).

KKN to doskonała okazja do obejrzenia samochodów, które wprawdzie nie królują obecnie na polskich drogach, ale gdy się na nich pojawią zawsze wywołują uśmiech miłośników prawdziwych klasyków. Przed TAURON Areną Kraków pojawiają się poczciwe Trabanty, urocze Maluchy i niezastąpione Garbusy, nie brakuje też klasycznych Porsche i Chevroletów.

Organizatorem spotkań, które będą odbywać się w czwartki o godz. 20:00, jest Fundacja Krakowskie Klasyki Nocą. Organizatorzy będą na bieżąco informować o terminach zjazdów na stronie www.facebook.com/krakowskie.klasyki/

Wjazd samochodów na parking, który znajduje się od strony Parku Lotników Polskich, będzie możliwy od al. Pokoju (naprzeciw M1).

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/ oraz o przestrzeganie zaleceń Państwowego Inspektoratu Sanitarnego.

Limit samochodów, które będą mogły wjechać na parking wynosi 75.

 

 

Plener

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!