Krakowskie Klasyki Nocą

Spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji

Krakowskie Klasyki zapraszają przed TAURON Arenę Kraków. Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 lipca 2020 r. (czwartek), godz. 20:00 na parkingu zewnętrznym górnym (wjazd od ul. Lema).

KKN to doskonała okazja do obejrzenia samochodów, które wprawdzie nie królują obecnie na polskich drogach, ale gdy się na nich pojawią zawsze wywołują uśmiech miłośników prawdziwych klasyków. Przed TAURON Areną Kraków pojawiają się poczciwe Trabanty, urocze Maluchy i niezastąpione Garbusy, nie brakuje też klasycznych Porsche i Chevroletów.

Organizatorem spotkań, które będą odbywać się w czwartki o godz. 20:00, jest Fundacja Krakowskie Klasyki Nocą. Organizatorzy będą na bieżąco informować o terminach zjazdów na stronie www.facebook.com/krakowskie.klasyki/

Wjazd samochodów na parking zewnętrzny górny jest możliwy od strony ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/ oraz o przestrzeganie zaleceń Państwowego Inspektoratu Sanitarnego.

Limit samochodów, które będą mogły wjechać na parking wynosi 75.

 

 

Plener

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!