Krakowskie Klasyki Nocą

SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNEJ MOTORYZACJI

25 kwietnia (czwartek), godz. 20:00

Parking przed TAURON Areną Kraków

Wstęp bezpłatny

Krakowskie Klasyki Nocą to cykliczne spotkania miłośników motoryzacji, zwłaszcza starszej, których organizatorem jest Fundacja Krakowskie Klasyki. Spotkania mają charakter otwarty. Udział w KKN daje możliwość spędzenia czasu w wyjątkowym towarzystwie, porozmawiania z pasjonatami motoryzacji, wymiany doświadczeń i obejrzenia ich samochodów.

Przed TAURON Areną Kraków za każdym razem pojawia się kilkadziesiąt samochodów, wśród których są m.in. Maluchy, Trabanty, Garbusy, Fiaty 125p, Peugeoty 205, Mustangi z lat 60., Porsche i Chevrolety. Samochody poddawane są selekcji (zabytkowe, youngtimery, rzadkie, egzotyczne) i ustawiane w tematycznie powiązany sposób, np. samochody z podobnych lat, kategorii, krajów, porównanie „stary model kontra nowa rekreacja”.

Warto wiedzieć

Spotkania przed TAURON Areną Kraków będą organizowane w czwartki o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia). Drugim miejscem, w którym organizowane będą spotkania jest Hangar Lotniczy Muzeum Inżynierii Miejskiej w Czyżynach.

Organizatorzy na bieżąco informują o terminach i miejscu zjazdów na: www.facebook.com/pg/krakowskie.klasyki. Wstęp jest bezpłatny.

Wjazd samochodów na parking przy TAURON Arenie Kraków będzie możliwy od ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/.

Plener

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!