Krakowskie Klasyki Nocą

SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNEJ MOTORYZACJI

10 października 2019 r.  (czwartek)

godz. 20:00

Wstęp wolny!

Krakowskie Klasyki Nocą to cykliczne spotkania miłośników motoryzacji, zwłaszcza starszej, których organizatorem jest Fundacja Krakowskie Klasyki. Spotkania mają charakter otwarty. Udział w KKN daje możliwość spędzenia czasu w wyjątkowym towarzystwie, porozmawiania z pasjonatami motoryzacji, wymiany doświadczeń i obejrzenia ich samochodów.

Przed TAURON Areną Kraków za każdym razem pojawia się kilkadziesiąt samochodów, wśród których są m.in. Maluchy, Trabanty, Garbusy, Fiaty 125p, Peugeoty 205, Mustangi z lat 60., Porsche i Chevrolety. Samochody poddawane są selekcji (zabytkowe, youngtimery, rzadkie, egzotyczne) i ustawiane w tematycznie powiązany sposób, np. samochody z podobnych lat, kategorii, krajów, porównanie „stary model kontra nowa rekreacja”.

Warto wiedzieć

Spotkania przed TAURON Areną Kraków są organizowane w czwartki o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia).

Organizatorzy na bieżąco informują o terminach i miejscu zjazdów na: www.facebook.com/pg/krakowskie.klasyki. Wstęp jest bezpłatny.

Wjazd samochodów na parking przy TAURON Arenie Kraków będzie możliwy od ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/.

Plener

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!

Nadchodzące wydarzenia
Zobacz Film

Masz pytania?

zadzwoń +48 12 349 11 02

pon.-pt: 8:00 - 16:00

NAPISZ DO NAS