Krakowskie Klasyki Nocą

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNEJ MOTORYZACJI

29 czerwca 2017 r. (czwartek), godz. 20:00

Parking przed TAURON Areną Kraków

Jeśli szukacie pomysłu na spędzenie czwartkowych wieczorów w wyjątkowym towarzystwie zapraszamy na spotkania Krakowskich Klasyków Nocą na parkingu zewnętrznym TAURON Areny Kraków. Najbliższe odbędzie się w czwartek (29 czerwca 2017 r.) o godz. 20:00. Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

KKN to doskonała okazja do obejrzenia samochodów, które wprawdzie nie królują obecnie na polskich drogach, ale gdy się na nich pojawią zawsze wywołują uśmiech miłośników prawdziwych klasyków. Przed TAURON Areną Kraków pojawiają się poczciwe Trabanty, urocze Maluchy i niezastąpione Garbusy, nie brakuje też klasycznych Porsche i Chevroletów.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Krakowskie Klasyki Nocą. Spotkania będą odbywać się w czwartki o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia).

Organizatorzy będą na bieżąco informować o terminach zjazdów na stronie internetowej http://krakowskieklasykinoca.pl/.

Wstęp dla widzów jest bezpłatny.

Wjazd samochodów na parking będzie możliwy od ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

W trakcie wydarzenia działać będzie punkt gastronomiczny – jego obsługę zapewni Arena Catering.

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/.

Plener

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!