Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

16-17 listopada 2019 r.

godz. 10:00-16:00

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domy to wydarzenie adresowane jest do osób, które chciałyby kupić mieszkanie albo kupić lub wybudować dom w Krakowie lub w jego okolicach.

Na targach zaprezentowane zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Zwiedzający, poza poznaniem tego co proponują deweloperzy, będą mieli możliwość zapoznania się ofertami firm budujących domy, sprzedających wyposażenie wnętrz, czy działających na rynku finansowym.

W programie są również warsztaty podczas których będzie można zdobyć wiedzę nie tylko o rynku nieruchomości, ale również w temacie kredytów czy wystroju wnętrz prosto od branżowych specjalistów.

Warto wiedzieć

Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domy odbędą się w Małej Hali TAURON Areny Kraków w dniach 16-17 listopada 2019 r., w godz. 10:00-16:00.

Organizatorem wydarzenia jest Expo Property.

Strona wydarzenia: www.targikrakow.eu

Ceny biletów:

– bilet normalny 10 zł  upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla jednej osoby dorosłej

– bilet rodzinny 15 zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z co najmniej jednym dzieckiem

 e-bilet 0zł — upoważnia do jednokrotnego wstępu na Targi dla dwóch osób dorosłych z nieograniczoną liczbą dzieci, aby go otrzymać kliknij tutaj.

– dla osób z Kartą Dużej Rodziny wstęp bezpłatny.

Parking

W związku z wydarzeniami odbywającymi się w Arenie Głównej 16 i 17 listopada (sobota, niedziela) parking przy TAURON Arenie Kraków będzie płatny 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking będzie płatny gotówką przy wjeździe. Ilość miejsc jest ograniczona.

Gastronomia

W dniach wydarzeń, od godz. 8:00, czynna będzie kawiarnia w Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: 12 349 11 90Mała Hala