Krakowskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

Serdecznie zapraszamy na Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz imprezy współtowarzyszące Międzynarodowe Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM Kraków 2023 oraz Targi Home Design. Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w dniach 21-22 października 2023 r. , w godz. 10:00-17:00 (sobota) i 10:00-16:00 (niedziela).

Targi Nieruchomości i Budowa Domu to jedyne i najważniejsze wydarzenie branży nieruchomości oraz branżach towarzyszących związanych z budową domu oraz wyposażeniem wnętrz. Swój sukces zawdzięczają nowoczesnemu spojrzeniu na rynek nieruchomości, prezentacji szerokiej oferty inwestycji z rynku pierwotnego przedstawionej przez lokalnych deweloperów oraz wtórnego na stoiskach agencji nieruchomości.

Celem wydarzenia jest promowanie najnowszych trendów w budownictwie, proponowanych przez liderów branży oraz firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję na rynku.

Do udziału organizatorzy zaprosili deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, instytucje finansowe, a także producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie architektury krajobrazu oraz pracownie projektowe.

Więcej na www.targikrakow.eu

Zarejestruj się i odbierz bezpłatny e-bilet www.targikrakow.eu/newsletter-2/

Kontakt dla wystawców:

Magdalena Kowalska, nr tel.: 794 772 220, adres e-mail: mk@expoproperty.pl

Joanna Arabska, nr tel.: 792 772 230, adres e-mail: organizacja@expoproperty.pl

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Międzynarodowe Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM Kraków 2023 – sprawdź TUTAJ

Targi Home Design – sprawdź TUTAJ

 

 

 

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!