Lady PankMTV Unplugged

Niedziela 29.10 18:00
Arena Główna

Legendarny polski zespół LADY PANK, po wydaniu albumu w cyklu MTV Unplugged, wyrusza w trasę koncertową pod tym samym szyldem. Trasa koncertowa MTV Unplugged będzie podzielona na dwie części, wiosenną i jesienną, i obejmie swoim zasięgiem cały kraj.  Łącznie zespół zagra „bez prądu” ok. 30 koncertów – 29 października 2023 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków. W części trasy zespołowi będą towarzyszyć zaproszeni goście.

Lady Pank jest 12 polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Jego ponad 40-letnia historia sprawia, że koncert MTV Unplugged jest pełen ikonicznych przebojów, które tym razem zostały zaprezentowane w nowych, niecodziennych aranżacjach.

Cała trasa koncertowa Lady Pank MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 roku. Zapis tego wydarzenia, jak i zwiastun tego, co czeka fanów Lady Pank podczas koncertów, można zobaczyć w teledyskach promujących to wydarzenie: Wspinaczka https://youtu.be/Y7GuIcI3vIU, Stacja Warszawa.

Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

Harmonogram wydarzenia:

17:00 – otwarcie wejść dla publiczności

18:00 – kampania społeczna “Pali się, bądź czujny”

18:30 – koncert

Na koncerty zapraszają: Wagart Sp. z o.o. www.wagart.eu i  Rock House Entertainment | www.rockhouse.pl

Bilety do nabycia na stronie www.ebilet.pl

Loże VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Loże VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska