LADY PANK KONCERT TAURON ARENA KRAKÓW

Lady Pank

23 listopada 2019 r. (sobota)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – rozpoczęcie wydarzenia

godz. 18:30 – Lady Pank

godz. 20:10 – planowane zakończenie wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na koncert fenomenalnego zespołu Lady Pank, który odbędzie się w ramach trasy organizowanej w związku z 35-leciem wydania pierwszej płyty zespołu. Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 23 listopada 2019 r.

Lady Pank – po 35 latach od premiery historycznego albumu, który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Zespół podczas koncertów zaprezentuje zarówno utwory z płyty LP1 jak i pozostałe przeboje których ma na swoim koncie dziesiątki.

Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę czyli do lat 80. Nie zabraknie niespodzianek i zaskoczeń, którymi zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza rzadko rozpieszcza swoich fanów…

Warto wiedzieć

Koncert zespołu Lady Pank odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w sobotę, 23 listopada 2019 r.  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00. Koncert poprzedzi program edukacyjny „Pali się”. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: godz. 20:10.

Wejście do obiektu:

wejście nr 1 – dedykowane dla sektorów: A19-A5

wejście nr 2 – dedykowane dla sektorów: płyta; sektory B; A12-A6;

Bilety są w sprzedaży na www.ebilet.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 16:30, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 17:00 do 18:00.

Organizatorem wydarzenia jest Wagart.

Restauracja i punkty gastronomiczne

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 15:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Szatnie

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 4 złPłatność wyłącznie gotówką.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem koncertu.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Wzmocnienie komunikacji po koncercie

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 23 listopada (sobota) Zarząd Dróg Miasta Krakowa skieruje w rejon areny 3 dodatkowe rezerwowe tramwaje.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk