Lindsey Stirling

24 lutego 2017 r.

Otwarcie bram: godz. 18:45

Początek koncertu Lindsey Stirling: godz. 20:30

zakończenie koncertu: 22:00-22:30

Amerykańska skrzypaczka, tancerka i kompozytorka – Lindsey Stirling przyjeżdża do Krakowa. 24 lutego 2017 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Na wydarzenie zapraszają: Knock Out Productions oraz Go Ahead.

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube.

Balet, animacja i muzyka klasyczna

We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę. Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem.

19 sierpnia 2016 roku pojawił się najnowszy album artystki –  „Brave Enough”. Na ostatniej płycie znajdziemy sześć utworów instrumentalnych i osiem, w których usłyszeć można głosy m.in. Christiny Perri, Dan + Shay czy Lecrae. Singiel promujący album („Arena”), do tej pory w YouTube obejrzało ponad 10 milionów osób.

Warto wiedzieć

Koncert Lindsey Stirling w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 24 lutego 2017 r. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:45. Początek koncertu Lindsey Stirling: godz. 20:30. Zakończenie koncertu: 22:30-23:00

Organizatorem wydarzenia jest: Knock Out Productions (www.knockoutprod.net).

Zejście na płytę będzie odbywać się z poziomu A schodami z holu głównego wejściami A2, A4, A6, A8.

Informacje o biletach: www.eventim.pl.

W dniu wydarzenia (24 lutego) kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta od godz. 17:30; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie otwarta od godz. 18:45.

Informacje o artystce są dostepne na stronie: www.lindseystirling.com.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie . Szatnia jest płatna 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl.

Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

 

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk