INFORMACJA ARCHIWALNA
Z lodowiska mogą korzystać osoby w każdym wieku. Lodowisko będzie czynne od 15 do 19 stycznia, w godz. 9:30-22:30. Kasa będzie czynna od godz. 9:00.
Jedna ślizgawka trwa godzinę. Po każdej godzinie ślizgawki będą przeprowadzane półgodzinne przerwy techniczne.
Bilet obowiązuje na jedna godzinę. Liczba osób, która może równocześnie przebywać na lodowisku jest ograniczona.
Dzieci do lat 12 mogą korzystać z Lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów i obowiązkowo muszą posiadać kask. Zalecamy także jazdę w rękawiczkach oraz nakolannikach i nałokietnikach.
Na lodowisko można wejść od strony wjazdu południowego (brama nr 7) TAURON Areny Kraków.





