Marmoleum Roadshow

„Marmoleum Roadshow” wyrusza w podróż po Polsce!

TAURON Arena Kraków

13 września 2022 r. (wtorek)

godz. 12:00-18:00

Europejska trasa projektu „Marmoleum Roadshow” zainicjowanego w 2021 roku przez firmę FORBO Flooring Systems zmierza powoli ku końcowi. Już we wrześniu ciężarówka przyjedzie do Polski i odwiedzi trzy miasta – w tym Kraków – umożliwiając architektom i projektantom zapoznanie się z najnowszymi, ekologicznymi produktami marki i sposobem ich powstawania.

W sierpniu 2021 roku firma FORBO Flooring Systems wyruszyła w podróż po Europie specjalnie zaprojektowaną w tym celu ciężarówką. W trasie odwiedziła 55 miast w ponad 15 krajach. We wrześniu 2022 roku FORBO przyjedzie do Polski i zorganizuje cykl
spotkań w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Pomysł na europejską podróż narodził się w czasie pandemii COVID-19, kiedy to marka postanowiła wyjść naprzeciw architektom i projektantom, którzy ze względu na obostrzenia nie mogli przyjechać na wystawę lub do fabryki. Zachowując wszelkie środki ostrożności firma zdecydowała się przeprowadzić kameralne spotkania umożliwiające osobisty kontakt z klientami.

Odwiedzający ciężarówkę Marmoleum mogą od środka poznać świat produkcji wykładzin podłogowych z naturalnych składników. Eksperci marki zabiorą gości na wirtualną wycieczkę po fabryce, podpowiedzą, jak najlepiej łączyć kolory a także wytłumaczą, w jaki sposób używać narzędzi oferowanych przez firmę pobierając próbki czy tworząc projekt za pomocą floorplannera.

Marmoleum to wyjątkowa wykładzina linoleum od marki FORBO, będąca jednocześnie prawdziwym „kamieniem milowym” w historii firmy. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców, takich jak olej lniany, juta czy żywica raz wykorzystaniu w 100% zielonej energii przy produkcji, udało się stworzyć linoleum całkowicie neutralne pod względem emisji szkodliwego CO2, przez co maksymalnie przyjazne człowiekowi i środowisku naturalnemu. Każdy metr kwadratowy Marmoleum uwalnia środowisko od 40g CO2, ponieważ w swoim
cyklu życia uprawy wykorzystywane do wytwarzania składników Marmoleum pochłaniają z atmosfery więcej CO2 niż generuje jego produkcja.

Spotkanie w cyklu „Marmoleum Roadshow” odbędzie się  w TAURON Arenie Kraków 13 września 2022 r. (wtorek). Spotkania potrwają od 12:00 do 18:00. W celu zapewnienia odwiedzającym maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa firma zarezerwowała 1-godzinne przedziały czasowe, w których uczestniczyć może jedynie 10 osób.

Organizatorzy zapraszają do udziału w spotkaniach przede wszystkim architektów, projektantów i studentów. Darmowe bilety wstępu dostępne są po rejestracji na stronie:
https://www.eventbrite.com/e/marmoleum-roadshow-krakow-tickets-407502199047 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/inspiracje-irealizacje/marmoleum-roadshow/psgf45.

Plener

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!