Masza i Niedźwiedź na lodzie

10 marca 2018 r. (sobota)

Dwa spektakle: godz. 13:30 oraz godz. 17:00

 Spektakl składa się z 2 części (40 min show – 20 min przerwa – 40 min show)

Maszę i Niedźwiedzia znają dzieci na całym świecie! Bajkowi bohaterowie 10 marca 2018 r. pojawią się w TAURON Arenie Kraków i wystąpią w wyjątkowym show na lodzie (o godz. 13:30 i 17:00).

Podczas show „Masza i Niedźwiedź na lodzie”, będzie można zobaczyć ponad 30 łyżwiarzy figurowych, tancerzy i akrobatów, którzy wcielą się w postacie z ulubionej przez dzieci bajki. Dzięki nim najmłodsi przeniosą się w świat pełen niezwykłych i niezapomnianych przygód.

Jednym z elementów scenografii, którą powstanie w TAURON Arenie Kraków będzie m.in. wspaniały dom Niedźwiedzia, który będzie miał prawie 10 metrów wysokości. To właśnie w nim Niedźwiedź będzie się starał ukryć przed Maszą by choć przez chwilę odpocząć. Masza będzie natomiast cały czas wymyślać nowe zabawy i wraz z innymi zwierzętami gonić Niedźwiedzia i wspólnie śpiewać wesołe piosenki.

„Masza i Niedźwiedź na lodzie” to przedstawienie, które łączy ze sobą teatr, muzykę, łyżwiarstwo figurowe i wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Wszystkie dialogi między postaciami oraz piosenki będą w języku polskim.

HARMONOGRAM:

I spektakl:

godz. 12:30 – otwarcie bram

godz. 13:30 – rozpoczęcie przedstawienia

II spekatkl:

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:00 – rozpoczęcie przedstawienia

Warto wiedzieć

Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 10 marca 2018 r. W programie są dwa przedstawienia – o godz. 13:30 i 17:00. Bramy będą otwierane godzinę przed każdym spektaklem.  Przedstawienie składa się z 2 części (40 min show – 20 min przerwa – 40 min show).

Informacje o biletachwww.ebilet.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie otwarta od godz. 12:30.

Organizatorem wydarzenia jest: Comunique s.r.o.

Strona wydarzenia:  http://maszaniedzwiedz.pl/

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia goście będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 10:30, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Szatnie

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł.

Parking 

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).

Parking zostanie otwarty o godz. 11:30.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk