Masza i Niedźwiedź na lodzie

12 stycznia 2019 r. (sobota)

2 spektakle: godz. 10:30, godz. 14:00

Po zeszłorocznym sukcesie trasa „Masza i Niedźwiedź na lodzie” wraca do Polski! 12 stycznia 2019 r. przedstawienie będzie można zobaczyć dwukrotnie w TAURON Arenie Kraków (o godz. 10:30 i 14:00). Bilety są dostępne na portalu www.ebilet.pl.

Doskonała zabawa, ogłuszające oklaski, zachwyt dzieci tańczących na widowni i niezapomniane przeżycia podczas spotkania z bohaterami ukochanej bajki. Wszystko to miało miejsce podczas tournée po Polsce rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź”, które odbyło się w marcu 2018 r.

Wspaniała aranżacja, zapierająca dech w piersiach scenografia, niewiarygodne kostiumy i spektakularne wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów. Wszystko to jest nieodłączną częścią licencjonowanej rewii na lodzie, którą dotychczas obejrzało do tej pory ponad 160 tys. widzów na całym świecie, w tym nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji.

Powrót do Krakowa

Niepowtarzalne przygody Maszy, Niedźwiedzia i pozostałych bohaterów znanej animowanej bajki z polskimi dialogami i tekstami piosenek wracają do Krakowa na początku przyszłego roku. Nie będzie to zbyt daleka podróż. Cała rewia, wszyscy występujący oraz cały zespół wspomagający pochodzą ze Słowacji i Czech.

„Jesteśmy zachwyceni, że znowu będziemy występować w Polsce, gdzie dzięki wielkiej gościnności i dobremu przyjęciu ze strony lokalnych partnerów, czuliśmy się bardzo dobrze. Cieszymy się ze spotkań ze wszystkimi widzami, którzy nam pokazali jaką wspaniałą atmosferę są w stanie stworzyć podczas wystąpień” – mówi Michal Vernarský, Dyrektor firmy producenckiej Comunique, będącą właścicielem i organizatorem rewii.

WARTO WIEDZIEĆ

Przedstawienie „Masza i Niedźwiedź na lodzie” będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 12 stycznia 2019 r. (sobota).

Harmonogram

godz. 9:30 – otwarcie bram na I show
godz. 10:30 – I show
godz. 12:10 – koniec I show
godz. 13:00 – otwarcie bram na II show
godz. 14:00 – II show
godz. 15:40 – koniec II show

Wejście do obiektu: nr 1.

Bilety są dostępne na portalu www.ebilet.pl w cenach od 75 do 210 zł. W sprzedaży są również pakiety rodzinne 3+1. Dzieci poniżej 2 roku życia – wstęp wolny – bez miejsca siedzącego (dziecko przebywa na kolanach u rodzica/opiekuna). Osoby niepełnosprawne na wózku proszone są o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora będzie czynna od godz. 9:30, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 9:30 do 14:00.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest: Comunique s.r.o.

Strona wydarzeniahttp://maszaniedzwiedz.pl/.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia SERDECZNIE ZAPRASZAMY do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas przedstawień zapraszamy także do punktów gastronomicznych na poziomie A, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 8:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk