Meetup 2017

Zapraszamy do TAURON Areny Kraków na największy w historii event zrzeszający środowisko YouTube w Polsce

9 września 2017 r.

Otwarcie bram: godz. 11:00

Start imprezy: godz. 11:30

Planowane zakończenie imprezy: godz. 18:00

MeetUp to największe spotkanie youtuberów z fanami w kraju. Uczestnicy eventu będą mieli okazję nie tylko spotkać swoich idoli, ale również inne osoby, równie mocno zafascynowane sceną YouTube. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny, natomiast dla osób oczekujących dodatkowych wrażeń dostępne będą specjalne bilety, które można kupić na www.biletin.pl.

W akcję zaangażowanych jest około 200 topowych youtuberów z kraju. Ubiegłoroczna edycja, która miała miejsce we Wrocławiu spotkała się z rekordowym zainteresowaniem. Ambasadorami wydarzenia są czołowi polscy twórcy, czyli ReZigiusz, którego kanał na YouTube subskrybuje blisko 2,8 mln osób, a także Izak, który może się pochwalić 1,5 mln subskrypcji. Na miejscu będzie można spotkać wiele innych osobistości, których twórczość online poświęcona jest najróżniejszym tematom. Teren wydarzenia będzie obfitował w  wiele atrakcji oferowanych przez sponsorów. MeetUp zaprasza wszystkich zafascynowanych YouTube’em.

Główną zaletą MeetUp jest stworzenie miejsca przeznaczonego dla osób, których pasją jest YouTube oraz szerzej – przestrzeń internetowa. Impreza umożliwia spotkanie i interakcję influencerów (YouTuberów, Muserów) z ich obserwatorami (a przy okazji – również z potencjalnymi partnerami biznesowymi). MeetUp to także wiele aktywności scenicznych, takich jak panele dyskusyjne z twórcami, konkursy z nagrodami, występy muzyczne, tzw. let’s playe oraz autorskie show znanych YouTuberów. Oprócz występów scenicznych, podczas eventu działają stoiska sponsorskie, na których odbywają się konkursy lub różnego typu aktywności oraz stoiska twórców, na których osoby zainteresowane mogą nabyć gadżety ulubionych youtuberów.

Warto wiedzieć

MeetUp odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 9 września (sobota). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bramy zostaną otwarte o godz. 11:00. Start imprezy: godz. 11:30.

Organizatorem wydarzenia jest GetHero.

Więcej informacji na profilu organizatora na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/MeetUpPoland/

Strona wydarzenia:  apynews.pl/meetup 

Dodatkowe opcje biletowe

Dla osób oczekujących dodatkowych wrażeń organizator przygotował trzy opcje biletowe:

Bilety Fasttrack – bilet jednoosobowy

Pierwsza pula: 50 zł, Druga pula: 55 zł, Trzecia pula: 60 zł

Bilet gwarantuje wcześniejsze wejście na teren eventu, osobnym wejściem, przed oficjalnym rozpoczęciem – od godz. 9:00.

Bilety Premium (limitowana pula 100 szt.)

300 zł – bilet jednoosobowy

Wejście na teren wydarzenia od godziny 9:00, a na teren strefy premium od godz. 10:00

Zawiera: dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu przed oficjalnym rozpoczęciem, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów.

Bilety Meet & Greet (limitowana pula 100 szt.)

500 zł – bilet jednoosobowy

Wejście na teren wydarzenia i dostęp do strefy premium od godz. 8:45.

Zawiera: ekskluzywne spotkanie z ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-10:00), dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren eventu przed oficjalnym rozpoczęciem, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu imprezy parking zostanie otwarty o godz. 8:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Arena Główna

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!