MeetUp® 2018 Kraków

Zapraszamy do TAURON Areny Kraków na największy w historii event zrzeszający środowisko YouTube w Polsce

1 września 2018 r. (sobota)

od godz. 13:00 wstęp na wydarzenie jest bezpłatny

godz. 13:15 – oficjalne rozpoczęcie imprezy

Otwarcie bram dla posiadaczy biletów:

godz. 8:45 – Meet&Greet i God Mode

godz. 9:00 – Premium

godz. 9:30 – Fasttrack

MeetUp® to największe spotkanie youtuberów z fanami w kraju. Na uczestników eventu czekać będzie ponad 100 twórców i tysiące internetowych przyjaciół z całej Polski. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny od godz. 13:00, ale organizatorzy przewidzieli różne opcje dla osób poszukujących dodatkowych atrakcji – specjalne bilety, które zamówić można na www.biletin.pl.

To już kolejna edycja MeetUp® w Krakowie. Poprzednia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem – wzięło w niej udział około 20 000 osób! W tym roku organizatorzy zamierzają pobić kolejne rekordy, a w wydarzenie zaangażowano największych twórców rodzimej sceny YouTube.

Tegoroczna edycja to aż trzech znakomitych ambasadorów:

  • ReZigiusz, którego kanał na YouTube subskrybuje blisko 3,2 mln osób
  • Izak, który może się pochwalić 1,8 mln subskrypcji, a także
  • Friz, który na tę chwilę ma aż 1,2 mln subskrybentów.

MeetUp® to jednak nie tylko ambasadorzy. To również wielu innych twórców, których kanały poruszają najrozmaitsze tematy takie jak: gaming, beauty, lifestyle, pranki i wiele, wiele innych. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z nimi, jak i odwiedzenia stoisk sponsorów, na których przewidziana jest masa atrakcji.

Warto wiedzieć

MeetUp® odbędzie się w TAURON Arenie Kraków, 1 września (sobota) 2018r. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny od godz. 13:00.

 Otwarcie bram dla posiadaczy biletów:

godz. 8:45 – Meet&Greet i God Mode

godz. 9:00 – Premium

godz. 9:30 – Fasttrack

otwarcie bram dla osób bez biletów:

godz. 13:00 – możliwość wejścia na MeetUp bez biletów

godz. 13:15 – oficjalne rozpoczęcie imprezy

Wejścia do obiektu:

Wejście nr 1 – darmowe wejście od godz. 13:00.

Wejście nr 4 – dla osób akredytowanych i posiadających bilety od godz. 8:45.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej (https://apynews.pl/meetup), a także profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/MeetUpPoland/).

Ilość osób przebywająca w tym samym czasie na terenie imprezy jest ograniczona. Tylko zakup biletu gwarantuje wejście na teren imprezy.

Informacje o biletach są dostępne na stronie https://apynews.pl/meetup.

Osoby do 13 roku życia muszą przebywać na imprezie pod opieką osoby dorosłej. Warunkiem nabycia biletu oraz wstępu na teren imprezy jest zapoznanie się oraz akceptacja treści Regulaminu, co jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości informacji w nich zawartych (w tym dotyczących przetwarzania danych osobowych) oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników imprezy utrwalonych za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk w celach dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych i promocyjnych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jest wymogiem udziału w imprezie.

CATERING PODCZAS WYDARZENIA

W dniu wydarzenia goście będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne (m.in. przy wejściu nr 1) w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata. Ofertę gastronomiczną przygotowuje forma Arena Catering.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

1 września parking będzie otwarty od godz. 7:45.

Parking VIP będzie otwarty od godz. 9:30.

DOJAZD DO TAURON ARENY KRAKÓW

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Arena Główna

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!