MeetUp® 2019

Największa polska impreza branży YouTube odbędzie się w Krakowie 31 sierpnia 2019 r.

godz. 8:45 – wstęp dla osób z biletami God Mode i Meet & Greet

godz. 9:00 – wstęp dla osób z biletami Premium

godz. 9:30 – wstęp osób z biletami Fasttrack

godz. 12:30 – możliwość wejścia na MeetUp bez biletów

W ostatnią sobotę sierpnia odbędzie się kolejna edycja najważniejszej imprezy dla twórców i fanów YouTube’a. Jak co roku na odwiedzających będzie czekać możliwość spotkania się z największymi polskimi twórcami i szansa wzięcia udziału w licznych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów.

Współorganizatorem wydarzenia i zarazem jego głównym partnerem ponownie zostało Miasto Kraków. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, współpraca zaowocuje powstaniem filmów, promujących miasto i samo wydarzenie.

Wydarzenie po raz trzeci  odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 22 tysiące osób i ponad 150 najbardziej wpływowych polskich youtuberów. Tegoroczna odsłona to nie tylko możliwość spotkania się z influencerami, ale również szansa, żeby szerzej spojrzeć na polską scenę YouTube’a, zaobserwować nowe trendy czy odkryć przyszłe gwiazdy Internetu.

Organizatorzy zakładają, że tegoroczna edycja powinna przyciągnąć jeszcze więcej fanów. Wśród zaproszonych twórców ponownie znajdują się najbardziej rozpoznawalne gwiazdy świata internetu. Ponad 200 rodzimych youtuberów, tiktokerów oraz instagramerów przejmie, na jeden dzień krakowską halę widowiskową, żeby móc się spotkać i porozmawiać ze swoimi fanami, a także rozdać autografy i udzielić wywiadów.

Organizatorem MeetUp 2019 jest agencja influencer marketingu GetHero. Agencja zajmuje się współpracą z twórcami i zrzesza influencerów w ramach sieci partnerskiej YouTube.

www.facebook.com/MeetUpPoland

www.instagram.com/meetuppolska

http://apynews.pl/meetup

Warto wiedzieć

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale organizatorzy przewidzieli możliwość zakupu limitowanych biletów, gwarantujących ominięcie kolejek, wcześniejsze wejście na wydarzenie, czy dostęp do specjalnych stref premium.

Harmonogram wejść

Wejścia do obiektu: nr 1 i 4 (bilety).

Harmonogram

Godz. 8:45 – osoby z biletami God Mode i Meet & Greet

Godz. 9:00 – osoby z biletami Premium

Godz. 9:30 – osoby z biletami Fasttrack

Godz. 12:30 – możliwość wejścia na MeetUp bez biletów

Sprzedaż biletów: www.biletin.pl.

Osoby do 13 roku życia muszą przebywać na imprezie pod opieką osoby dorosłej. Warunkiem nabycia biletu oraz wstępu na teren imprezy jest zapoznanie się oraz akceptacja treści Regulaminu, co jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości informacji w nich zawartych (w tym dotyczących przetwarzania danych osobowych) oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników imprezy utrwalonych za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk w celach dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych i promocyjnych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jest wymogiem udziału w imprezie.

Ilość osób przebywająca w tym samym czasie na terenie imprezy jest ograniczona. Tylko zakup biletu gwarantuje wejście na teren imprezy.

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy i klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 8:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Przed wejściem będą także food tracki.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Ilość miejsc jest ograniczona.

Zakup biletów na parking będzie możliwy na miejscu, w dniu wydarzenia – płatność wyłącznie gotówką.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 8:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

 

Arena Główna

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!