Michael Bublé

20 września 2019 r. (piątek)

Otwarcie Bram – 18:00

Koncert Michael Bublé – 20:00

Przewidywany czas zakończenia koncertu – 23:00

 

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych wokalistów XXI wieku powrócił na scenę! Michael Bublé wystąpi w TAURON Arenie Kraków 20 września 2019 roku. Będzie to jego drugi koncert w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Pierwszy raz mogliśmy go usłyszeć w listopadzie 2014 roku.

W listopadzie 2018 roku ukazała się długo oczekiwana nowa płyta artysty zatytułowana ❤ (“love”). Na krążku można znaleźć klasyki muzyki popularnej, takie jak „My Funny Valentine”, czy „La Vie En Rose”, w wysmakowanych aranżacjach, ale i premierowe kompozycje, jak utwór „Forever Now”. Słynny Kanadyjczyk sprzedał dotąd ponad 60 milionów płyt.

43-letni Kanadyjczyk ma na koncie pięć wyprzedanych światowych tras; przedsmak tego, co czeka fanów podczas tournée, Michael dał na koncercie dla 150 tysięcy ludzi, który odbył się na początku października 2018 r. w Sydney. Ten facet trzyma publiczność w garści. Jego głos absolutnie zapanował nad całym stadionem – napisał w recenzji dziennikarz „Sydney Morning Herald”.

Warto wiedzieć

Michaela Bublé wystąpi w TAURON Arenie Kraków 20 września 2019 r. o godz. 20:00.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3 oraz wejście VIP

Bilety: www.eventim.pl.

Kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna 20 września od godz. 15:00, kasa VIP (nr 6) – czynna od godziny 17:30

Organizatorami koncertu są Barracuda Music i DM Agency.

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia od godz. 16:30 czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Szatnia

Dla gości będzie dostępnych pięć szatni na poziomie A.

Palarnia

Dla gości będzie udostępniona palarnia na poziomie A.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem koncertu.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata