Młodzi i Miłosierdzie

Projekt M&M w TAURON Arenie Kraków

15-16 marca 2016 r.

Godz. 10:00-14:00

Otwarcie bram godz. 8:30

               Młodzi i Miłosierdzie to wyjątkowe wydarzenie, które w dniach 15-16 marca odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Projekt M&M jest związany z ogłoszonym przez papieża Franciszka Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia i jest skierowany do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z Krakowa i okolic. Organizatorem spotkania jest Archidiecezja Krakowska we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM.

               Scenę w TAURON Arenie Kraków wypełnią performerzy, muzycy i aktorzy. W planie każdego dnia znalazły się widowiska muzyczno-taneczne, świadectwa i spotkania z gośćmi. Najważniejszym punktem programu będzie natomiast przejście przez Bramę Miłosierdzia, która na ten czas zostanie specjalnie wybudowana wewnątrz TAURON Areny Kraków. Spotkanie dla szkół gimnazjalnych odbędzie się 15 marca, a dla szkół ponadgimnazjalnych 16 marca.

Warto wiedzieć

               Organizatorem projektu M&M – krakowskich obchodów Jubileuszu Miłosierdzia dla młodych jest Archidiecezja Krakowska we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Kardynał Stanisław Dziwisz – Metropolita Krakowski, Abp Rino Fisichella – Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji i Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22 oraz autobusy nr: 128.

Na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 10, 52 oraz autobusy nr: 124, 128, 424.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków NŻ zatrzymuje się autobus nr 128.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata