Muse – Simulation Theory World Tour

22 czerwca 2019 r. (sobota)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:25 – Allusinlove

godz. 21:00 – MUSE

Uwaga! Wszystkie godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

MUSE multiplatynowy, rockowy zespół, mający na swoim koncie Grammy Awards, wystąpi w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy Simulation Theory World Tour. Zespól słynie na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodzący koncert z pewnością nie będzie wyjątkiem.

Muse tworzą Matt Bellamy, Dominic Howard oraz Chris Wolstenholme. Ich nowy album Simulation Theory został wydany 9 listopada 2018 r.. Od powstania w 1994 roku Muse wydali siedem albumów studyjnych, które sprzedały się w ponad 20 milionach kopii na całym świecie.

Powszechnie uznawany za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, Muse mają na swoim koncie liczne muzyczne nagrody włączając dwie Grammy Awards, American Music Award, 5 MTV Europe Music Awards, dwie Brit Awards, dziesięć NME Awards i siedem Q Awards.

W roli suportu wystąpi: ALLUSINLOVE

Allusinlove to pochodzący z Castleford rock’n’roll’owy czterogłowy potwór grający z przytupem muzykę pop. Ich muzyka ma Cię poruszyć. Masz się w niej zakochać. Grupa w której skład wchodzi Jason Moules (wokal / gitara), Drey Pavlovic (gitara), Jemal Beau Malki (bas), Connor Fisher-Atack (perkusja) powstała 6 lat temu i szybko zjednała sobie wiernych fanów, a na ich koncertach nie może być nawet mowy o nudzie.

Allusinlove nagrywali w londyńskim studiu Assault & Battery z legendarnymi producentami Alanem Moulderem (The Jesus and Mary Chain, My Bloody Valentine, U2) i Catherine Marks (The Killers, Foals, Wolf Alice).

Obecnie zespół koncentruje się na swojej dalszej muzycznej karierze. Pragną osiągnąć możliwie najwyższy poziom, jednak chcą to zrobić po swojemu, inspirowani muzycznymi brzmieniami Django Reinhardta i My Bloody Valentine. Chcą skupić się mainstreamie, ale bez naginania się pod wytyczne przez niego narzucane.

WARTO WIEDZIEĆ

Muse wystąpi w TAURON Arenie Kraków 22 czerwca 2019 roku.

http://www.muse.mu/

http://allusinlove.com/

Organizatorem koncertu jest Live Nation.

Informacje o biletach: www.livenation.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 10:00.

Harmonogram

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:25 – Allusinlove

godz. 21:00 – MUSE

Uwaga! Wszystkie godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3 I 4 oraz brama nr 5 dla GA1 i GA2

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 16:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. 

W dniu wydarzenia parking zostanie otwarty o godz. 14:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem koncertu.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Uwaga! W dniu wydarzenia nie będzie możliwości wjazdu na parking zewnętrzny górny. Wjazd na parking ogólnodostępny podziemny:

– osoby jadące od strony al. Pokoju – na pierwszych światłach należy skręcić w prawo,

– osoby jadące od strony al. Jana Pawła II – na drugich światłach należy skręcić w lewo.

Wzmocnienie komunikacji po koncercie

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem Zarząd Transportu Publicznego skieruje w rejon TAURON Areny Kraków 8 dodatkowych rezerwowych tramwajów. W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa BIZNES

Kontakt Strefy BIZNES TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk