Musical “Metro”

Najsłynniejszy polski musical w TAURON Arenie Kraków!

17 października 2015, godz. 19:00

     „METRO” – to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości. 17 października 2015 r. ten najsłynniejszy polski musical będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków! Początek spektaklu godz. 19:00, otwarcie bram godz: 17:30. Na wydarzenie zapraszają: Studio Buffo oraz Royal Concert.

Świat się zmienia,

Padają mury, otwierają się granice

Teatr też się zmienia

Niezmienne pozostają tylko marzenia…

… marzenia młodych ludzi, nasze marzenia

     Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

     Prapremiera musicalu odbyła się 30 stycznia 1991 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a premiera w teatrze MINSKOFF na Broadwayu /USA/ 16 kwietnia 1992 r. Do kwietnia 1998 r. zagrano 950 przedstawień!

     Scenariusz, choreografia i reżyseria – Janusz Józefowicz; muzyka – Janusz Stokłosa; libretto i teksty piosenek – Agata i Maryna Miklaszewskie; scenografia – Janusz Sosnowski; Dźwięk – Jarosław Regulski i Krzysztof Jaroszewski; kostiumy – Ewa Krauze i Magdalena Maciejewska; światło – Mieczysław Kozioł; efekty laserowe – Danuta Bilińska.

     Na wydarzenie zapraszają: Studio Buffo i Royal Concert. Dodatkowe informacje: http://studiobuffo.pl/ ,http://metro.art.pl/; http://www.royalconcert.pl/

TERMIN I MIEJSCE KONCERTU

Musical „METRO”

TAURON Arena Kraków

17 października 2015 r. godz. 19:00

Otwarcie bram godz. 17:30 (wejścia nr 1, 2, 3)

Bilety: www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl; www.biletyna.pl.

W dniu wydarzenia (17 października 2015) od godz. 12:00 będzie otwarta kasa nr 1.

Obowiązuje zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych i kamer.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Przypomnijmy, że TAURON Arena Kraków jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Blisko obiektu znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22  oraz autobus nr 128; na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 10, 52  oraz autobusy nr 124, 128, i 424. Autobus nr 128 zatrzymuje się także na przystanku TAURON Arena Kraków NŻ.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest również parking w cenie 30 zł. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.eventim.pl

Kasa VIP (kasa nr 6) będzie otwarta od godz. 17:30.

Szatnie: w czasie imprezy dostępne będą szatnie przy wejściu nr 1 i 3 (płatne 2 zł)

17 października w TAURON Arenie Kraków będzie można spotkać ankieterów firmy Agrotec, którzy przeprowadzą badania na temat wydarzeń kulturalnych na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa. Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk