Diverse Night of the Jumps

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie 2015

w Krakowie!

20 – 21 marca 2015 r. Diverse NIGHT of the JUMPs zagości w najnowocześniejszej i największej hali w Polsce – TAURON Arenie Kraków. W obiekcie tym z ponad 2 tysięcy ton ziemi powstanie ogromny tor do Freestyle Motocrossu z sekcją supercrossową. Wszystkich, którzy wybiorą się do areny czeka wydarzenie sportowe najwyższej rangi połączone ze spektakularnym show. Tego jeszcze w Krakowie nie było!

Historia Mistrzostw Świata FMX w Polsce sięga roku 2006 kiedy to marka Diverse, jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi w katowickim Spodku. Wcześniej w tym samym roku Freestyle Motocross został wpisany na oficjalną listę dyscyplin motorowych rozgrywanych pod egidą FIM. W latach 2011, 2013 i 2014 zawody miały swoje kolejne odsłony w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. W 2015 roku niesamowite ewolucje wykonywane przez zawodników na wysokości niemal trzeciego piętra powrócą na południe Polski do największej areny w naszym kraju.

Wirtuozi lotów na motocyklach po raz kolejny wrócą do Polski w prawdziwie mistrzowskim wydaniu.Reprezentanci między innymi: USA, Australii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz oczywiście Polski powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej, a także o serca widzów w TAURON Arenie Kraków. Sama rywalizacja w konkursie Freestyle to jednak nie wszystko. Podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie mają okazję na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami podczas Pit Party, a dodatkowe konkursy, w których między innymi zawodnicy będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż, dostarczą dodatkowej ekstremalnej dawki wrażeń. Ponadto, organizator już teraz zapowiada, że to nie koniec atrakcji.

„Noc Skoków” słynie z tego, że za każdym razem dla widzów przygotowane jest dodatkowe show. Przykładem może być Tandem Backflip w wykonaniu Iwony Guzowskiej i Petra Pilata. Widzowie, którzy wybrali się w 2013 roku do ERGO ARENY mogli zobaczyć Iwonę Guzowską w dość niecodziennej roli. Iwona, która kojarzy się przede wszystkim z bokserskim ringiem lub salą sejmową, tym razem wspólnie z Petrem Pilatem wsiadła na motocykl i z pełnym sukcesem wykręciła Tandem Backflipa. Co będzie wydarzeniem specjalnym w Krakowie? O tym organizatorzy wraz z wybranymi zawodnikami poinformują w niedługim czasie na specjalnej konferencji prasowej, która – jak na zawody związane z freestyle’m przystało – w niestandardowy sposób zaserwuje drobny przedsmak mistrzowskich emocji.

Aby się przekonać, kto jeszcze wystąpi przed publicznością w TAURON Arenie Kraków, zapraszamy do śledzenia informacji organizatora. Gwarantujemy, że będzie to nie tylko niesamowite wydarzenie sportowe, ale i najbardziej ekstremalne widowisko jakie kiedykolwiek można było obejrzeć. Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs są już do nabycia za pośrednictwem: Eventim oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com

Promotor w Polsce:
SPORTAINMENT, www.sportainment.pl

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk