NosowskaAreNa Lato

Nosowska

22 sierpnia 2021 r.

godz. 20:00

Strefa AreNa Lato

Nosowska nie zatrzymuje się i ponownie uderza w polską scenę muzyczną, wybudzając nas z koncertowej drzemki. Od 25 lat nieustannie zachwyca wrażliwością, charyzmą i poszukiwaniem nowych środków wyrazu. Wokalistka legendarnej grupy Hey od kilku lat stawia na solową karierę.
Trudno spotkać kogoś, kto nie zetknąłby się z twórczością Nosowskiej, bez względu na gust muzyczny. Znana fanom rockowego brzmienia jako wokalistka grupy Hey, w solowej karierze odkrywa inne brzmienia. Artystka swobodnie czerpie z całego spektrum gatunkowego, od muzyki pop, przez rock, trip-hop, po szeroko pojętą elektronikę. To właśnie syntetyczne brzmienia dominują na ostatniej, siódmej już solowej płycie piosenkarki – Basta. Surowe, przesterowane bity i bezpośredni, dosadny przekaz sprawiają, że Nosowskiej raz jeszcze udało się nas zaskoczyć, otwierając nowy rozdział swojej twórczości.

O AreNie Lato

Uruchomiona podczas ubiegłorocznych wakacji strefa gastronomiczna i rekreacyjna – Arena Garden Street Food Market sprawiła, że przestrzeń wokół TAURON Areny Kraków stała się niezwykle popularnym i lubianym miejscem wypoczynku i rozrywki dla mieszkańców naszego miasta i turystów.

Rozwijając ten pozytywny trend, tęskniąc za powrotem wydarzeń koncertowych wypełniających całą halę, inaugurujemy letnią koncertową scenę plenerową pn. AreNa Lato. Koncerty w ramach tego cyklu będą realizowane na specjalnie przygotowanej scenie na parkingu zewnętrznym TAURON Areny Kraków i będą biletowane. Po koncertach goście będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej Arena Garden Street Food Market oraz kawiarni w Małej Hali.

Informacje praktyczne:

Wejście na Strefę AreNa Lato – znajduje się naprzeciw wejścia nr 2 do TAURON Areny Kraków, na parkingu zewnętrznym od strony ul. Lema 7 w Krakowie.

Harmonogram

18:30 – otwarcie bram wejściowych

20:00 – rozpoczęcie koncertu

22:00 – zakończenie koncertu

Toalety dla widzów – udostępnione będą dwie toalety wewnątrz TAURON Areny Kraków (wejście nr 2)

Parkingi dla widzów – parking płatny – 15 zł przy wjeździe. Dodatkowe informacje o funkcjonowaniu parkingu 22 sierpnia są dostępne TUTAJ.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Gastronomia

 • Coffee Garden Małej Hali – czynna od godziny 11:00.
 • Arena Garden – czynna od godziny 11:00, od 10:00 „Śniadania na trawie”.

Informacje o biletach: https://sklep.ebilet.pl/aagl/220676381741154330

  Dodatkowe informacje są dostępne na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/756003071769037/ 

  Organizatorem wydarzenia jest: Visual Production w ramach Summer Sky Festival 2021.

  Wynajem obiektu

  Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


  tel.: +48 739 455 600


  Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!