Otwarte Mistrzostwa Krakowa Zespołów Cheerleaders

GRAND PRIX POLSKI 2019

9 listopada 2019 r. (sobota)

Godz. 10:00

Wstęp wolny!

Blisko 500 zawodników cheerleaders z Polski zaprezentuje swoje umiejętności podczas Otwartych Mistrzostw Zespołów Cheerleaders, które 9 listopada (sobota) odbędą się w Małej Hali TAURON Areny Kraków. Turniej odbędzie się w ramach Grand Prix Polski 2019. Start: godz. 10:00 Na wydarzenie zapraszają: Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka w Krakowie, Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie, Stowarzyszenie Cheerleaders Kraków, Dzielnica XVI Miasta Krakowa –Bieńczyce.

Otwarte Mistrzostwa Krakowa Zespołów Cheerleaders organizowane są od 2005 roku. Cheerleading wykonywany jest po to, by kibicować zespołom sportowym w czasie meczu, ale jest również odrębną dyscypliną sportu.

Podczas mistrzostw będzie można kibicować zespołom i duetom z całego kraju. Jest to wspaniała okazja do wymiany wspólnych doświadczeń i zabawy w duchu sportowej rywalizacji. Atrakcją dziesiątej edycji konkursu będą występy w kategorii cheer – czyli pokaz akrobacji, skandowania, piramid i wyrzutów na najwyższym poziomie. Zawodnicy zaprezentują się też w dwóch dywizjach sportowych: Pom Dance i Cheer Dance.

Do Krakowa przyjadą drużyny z Tyczyna, Gdyni, Zawady, Łochowa, Łęgu Tarnowskiego, Staszowa, Kozienic, Leszna, Piotrkowa Trybunalskiego, Płocka, Warszawy, Krakowa, gminy Kocmyrzów-Luborzyca, Zielonek, Sosnowca i Chorzowa. Oprócz tańczących dziewczyn na turnieju zaprezentują się także chłopcy.

Organizatorzy zachęcają do dopingowania tym, którzy przeważnie to nas zagrzewają do kibicowania podczas rozgrywek sportowych!

Warto wiedzieć

Otwarte Mistrzostwa Zespołów Cheerleaders odbędą się w Małej Hali TAURON Areny Kraków 9 listopada 2019 r. Start: godz. 10:00. Wstęp wolny.

Organizator: Stowarzyszenie im. J. Korczaka w Krakowie. Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Cheerleaders Kraków, Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka w Krakowie, Dzielnica XVI Miasta Krakowa Bieńczyce.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Strona Mistrzostw: https://krkcheer.wordpress.com/

Fanpage Mistrzostw: https://www.facebook.com/gpkrakow

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala