Perfect35-lecie - „Wszystko ma swój czas”.

Perfekcyjny koncert w TAURON Arenie Kraków!

21 listopada 2016 r., godz. 19:00

Legenda polskiego rocka – zespół Perfect świętuje swoje 35-lecie. Z tej okazji muzycy przygotowali dla swoich fanów wyjątkową trasę koncertową – Enea PERFECT Tour 35-lecie „Wszystko ma swój czas”. W jej ramach 21 listopada (sobota) o godz. 19:00 zespół wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:30.

Zespół Perfect, na czele z charyzmatycznym Grzegorzem Markowskim, prowadzi fanów przez 35 lat swoich muzycznych poszukiwań. Trasa, podczas której muzycy odwiedzają największe i najnowocześniejsze obiekty koncertowe w Polsce oraz kilka europejskich krajów, dostarcza niezapomnianych przeżyć wszystkim fanom legendy polskiego rocka. To wyjątkowe, nowoczesne show koncertowe, które zachwyci najbardziej wymagających widzów. Wśród gości specjalnych urodzinowych koncertów są: Patrycja Markowska, Igor Herbut oraz Ryszard Sygitowicz.

Wizytówką jubileuszowej trasy jest najnowocześniejsza technika sceniczna, specjalne wizualizacje oraz nowe aranżacje znanych hitów i piosenki z przebojowej płyty „DaDaDam”. Enea PERFECT Tour 35-lecie „Wszystko ma swój czas” to najważniejsze muzyczne wydarzenie roku i tym samym jedna z największych tras koncertowych ostatnich lat – niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

Producentem trasy jest firma Wagart Warszawa Sp. z o. o., a współorganizatorem Agencja Artystyczna Eskander.

Warto wiedzieć

Podczas wydarzenia na teren obiektu nie będzie można wnosić m.in. aparatów z wymienną optyką.

W dniu wydarzenia (21 listopada, sobota) kasa nr 1 będzie czynna od godz. 15:30, natomiast kasa nr 6 od godz. 17:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:30.

W czasie imprezy będzie możliwość skorzystania z szatni (płatne 2 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Przypomnijmy, że TAURON Arena Kraków jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. Blisko obiektu znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

UWAGA! 21 listopada (sobota) w związku z pracami przy wymianie szyn na rondzie gen. Maczka wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie, w tym tramwajów, które zatrzymują się na przystankach przy TAURON Arenie Kraków.

Zawieszone zostaną m.in. linie nr 9 i 52 zatrzymujące się na przystanku „Wieczysta” oraz linia nr 14 zatrzymująca się na przystanku „TAURON Arena Kraków/al. Pokoju NŻ. Zamiast nich wprowadzone zostaną linie zastępcze: 79, 75 i 74.

W związku z tym 21 listopada (sobota):

– na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ będą się zatrzymywać linie tramwajowe nr: 1, 22, 74  i 62 (nocny) oraz autobus nr: 128;

– na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) będą się zatrzymywać się linie nr: 4, 5, 10, 75, 79 i 64 (nocny)  oraz autobusy nr: 124, 128, 424.

– na przystanku: TAURON Arena Kraków NŻ będzie się zatrzymywał się autobus nr 128.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest również parking w cenie 30 zł. 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata