Pixar in Concert

Kultowe filmy z muzyką na żywo

Przeżyj z nami niezapomniane chwile!
Zapraszamy na wspólne świętowanie  Dnia Dziecka w Kraków Arena!

30 maja 2014, piątek, godz. 11.00 

Od czasu powstania Toy Story – filmu, który pokochały miliony dzieci i dorosłych na całym świecie –Pixar na zawsze zmienił świat animacji.Każda produkcja tego studia to kolejna niezwykła i wzruszająca opowieść, to bohaterowie, którzy podbiljają serca widzów na całym świecie. Nieodłączną częścią takich filmów jak Toy Story, Auta, Odlot czy Merida Waleczna jest muzyka, która tworzy ich atmosferę i nadaje postaciom niepowtarzalny charakter. Stworzymy Państwu wyjątkową okazję doświadczenia jej na żywo!

Pixar In Concert — kultowe filmy z muzyką na żywo to pierwszy w historii koncert prezentujący fragmenty ścieżek dźwiękowych z wszystkich czternastu pełnometrażowych produkcji studia Disney • Pixar zilustrowanych fragmentami animacji. Zobaczą Państwo niezwykłe połączenie wspaniałej muzyki — wykonywanej na żywo przez orkiestrę symfoniczną — z niezapomnianymi scenami filmowymi prezentowanymi na ogromnym ekranie w jakości full HD. To jedyna w swoim rodzaju okazja na wprowadzenie dzieci w świat muzyki symfonicznej przy pomocy ich ukochanych bohaterów i opowieści.

Pixar In Concert to prawdziwa uczta nie tylko dla dzieci, ale dla widzów w każdym wieku, wspaniały przykład szczególnej współpracy pomiędzy muzyką a sztuką narracji w filmach animowanych oraz sposobu, w jaki ścieżka dźwiękowa wpływa na rozgrywającą się na ekranie historię.
W programie koncertu znalazły się kompozycje Randy’ego Newmana, Thomasa Newmana, Michaela Giacchino oraz Patricka Doyle’a z filmów Disney • Pixar: Toy Story, Dawno temu w trawie, Toy Story 2, Potwory i spółka, Gdzie jest Nemo, Iniemamocni, Auta, Ratatuj, WALL•E, Odlot, Toy Story 3, Auta 2, Merida Waleczna oraz Uniwersytet Potworny.

Organizator: Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe

Partner: Disney Music Group.

Więcej informacji na: www.fmf.fm

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk