Półkolonia integracyjna z elementami karate20-24 lipca 2020

Fundacja Proland Sport zaprasza do udziału w bezpłatnych półkoloniach integracyjnych dla dzieci w wieku 7-15 lat, które odbędą się w TAURON Arenie Kraków. Trzeci turnus odbędzie się w dniach: 20-24 lipca. Dodatkowe informacje o zapisach są dostępne na  stronie www.prolandsport.pl/polkolonie.

Półkolonie to pilotażowy projekt którego celem jest wspieranie aktywności integracyjnej dzieci i młodzieży poprzez sport z wykorzystaniem elementów karate. Karate to nie tylko sztuka walki ale przede wszystkim filozofia wzmacniania odporności na stres, walkę z przeciwnościami losu, spełnienie marzeń, wzmacnianie ciała polepszającymi motorykę ruchową.

Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci z niepełnosprawnościami w wieku szkolnym na terenie Krakowa ma na celu aktywizację i odciążenie rodziców dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. W wypoczynku letnim mogą wziąć udział dzieci z niepełnosprawnościami w wieku szkolnym, które mają możliwość  przebywać (bez udziału rodzica/opiekuna prawnego/faktycznego) pod opieką zapewnioną przez organizatorów  i brać udział w półkolonii.

Każdego dnia przed rozpoczęciem zajęć będą przeprowadzane  i przestrzegane procedury dotyczące bezpieczeństwa związanego z COVID 19. Dzieci i młodzież w wieku 7 – 15 lat wspólnie będą spędzać wolny czas poprzez zabawę, ćwiczenia sportowe z wykorzystaniem podstawowych elementów karate, które prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę zawodniczą oraz opiekunów.

W półkoloniach będzie mogła uczestniczyć maksymalnie grupa do 50 osób w I turnusie, II turnus do 50 osób i w trzecim do 50 osób (łącznie 150 osób w trzech turnusach) z czego przewiduje się, że część dzieci to grupa z niepełnosprawnościami. Uczestnicy półkolonii poznają  podstawowe Zasady Udzielania Pierwszej Pomocy zakończony quizem z nagrodami, otrzymają bezzwrotne koszulki projektowe oraz kimona karate.

Zajęcia odbędą w trzech terminach:

I turnus: 6-10 lipca 2020 r., godz. 8:00-16:00. Program jest dostępny TUTAJ

II turnus: 13-17 lipca 2020 r., godz. 8:00-16:00. Program jest dostępny TUTAJ

III turnus: 20-24 lipca 2020 r., godz. 8:00-16:00. Program jest dostępny TUTAJ

W każdym z turnusów do 50 osób (decyduje kolejność wpływu wniosków).

Zapisy są możliwe za pośrednictwem strony www.prolandsport.pl/polkolonie.

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala