Polsat Boxing Night

Polsat Boxing Night

TAURON Arena Kraków

2 kwietnia 2016 r., godz. 18:30

Otwarcie bram: godz. 16:30

To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej wiosny w Polsce. 2 kwietnia (sobota) podczas Polsat Boxing Night, w TAURON Arenie Kraków w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy światowego boksu: najwybitniejszy polski pięściarz zawodowy – Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) oraz Amerykanin Erick Molina (24-3,18 KO). Stawką 12-rundowego pojedynku jest pas IBF InterContinental. 

Tomasz „Góral” Adamek to były mistrz świata w kategoriach półciężkiej i junior ciężkiej, pretendent do tytułu w wadze ciężkiej i jedyny Polak w historii nagrodzony pasem magazynu The Ring. Eric Molina – Teksańczyk z meksykańskimi korzeniami – dziewięć miesięcy temu boksował o pas mistrzowski WBC z pogromcą Artura Szpilki – Deontayem Wilderem. Molina walkę przegrał, ale w 3 rundzie był bliski znokautowania mistrza. Zwycięzca walki wieczoru na Polsat Boxing Night – Final Call znajdzie się wysoko w rankingu IBF i jest wielce prawdopodobne, że dostanie szansę walki o pas mistrza świata. Dla 39-letniego Adamka to naprawdę ostatni dzwonek!

Wszystkie poprzednie gale Polsat Boxing Night cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno widowni telewizyjnej, jak i widzów wypełniających hale. Gale Polsat Boxing Night, wyznaczyły nową jakość w polskim boksie, zarówno jeśli chodzi o poziom sportowy, jak i organizacyjny. Częścią historii polskiego boksu stały się już spektakularne pojedynki Andrzeja Gołoty z Tomaszem Adamkiem i Przemysławem Saletą, czy walka Tomasza Adamka z Arturem Szpilką.

Teraz ponownie w ringu w walce wieczoru zobaczymy Tomasza Adamka, którego czeka trudna przeprawa z Erickiem Moliną. Gale Polsat Boxing Night to przede wszystkim fantastyczne sportowe emocje, świetna organizacja i wielkie wydarzenie towarzyskie. Każda gala gości gwiazdy showbiznesu, aktorów, muzyków, przedstawicieli świata biznesu i polityki.

Karta walk

Podczas sobotniego wieczoru w TAURON Arenie zobaczymy sześć walk. Naprzeciw siebie staną:

Ewa Brodnicka (10-0, 2 KO) i Anita Torti (9-5-1, 3 KO) – waga lekka, walka o pas EBU – 10 rund;

Rafał Jackiewicz (47-14-2, 22 KO) i Michał Syrowatka (13-1, 4 KO) – waga półśrednia – 10 rund;

Mateusz Masternak (36-4, 26 KO) i Eric Fields (24-3, 16 KO) – waga junior ciężka – 10 rund;

Michał Cieślak (11-0, 7 KO) i Francisco Palacios (23-3, 14 KO) – waga junior ciężka – 10 rund;

Andrzej Wawrzyk (31-1, 17 KO) i Marcin Rekowski (17-2, 14 KO) waga ciężka – 10 rund;

Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) i Eric Molina (24-3, 18 KO)waga ciężka, walka o pas IBF Inter-Continental – 12 rund.

Warto wiedzieć

Gala Polsat Boxing Night  rozpocznie się 2 kwietnia 2016 roku o godz. 18:30 w TAURON Arenie Kraków. Bramy zostaną otwarte o godz. 16:30 (wejścia na trybuny zostaną otwarte o godz. 17:00).

Galę na żywo z Krakowa będą mogli zobaczyć w systemie „pay-per-view” abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik.

Organizatorem wydarzenia jest Telewizja Polsat. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.polsatsport.pl.

Informacje o biletach są dostępne na stronie eBilet.pl.

W dniu wydarzenia (2 kwietnia) kasa nr 1 (organizatora) będzie otwarta od godz. 10:00; kasa nr 6 (VIP) będzie otwarta od godz. 16:30.

W obiekcie dostępne będą szatnie (płatne 2 zł).

Wejścia dla osób posiadających bilety w sektorach na poziomie A i C: wejścia nr 1, 3, 4.

Wejście dla gości VIP i osób siedzących na płycie: wejście nr 2

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest PARKING w cenie 30 zł. W dniu wydarzenia (2 kwietnia) parking będzie otwarty od godz. 15:30.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom imprezy przypominamy, że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22 oraz autobusy nr: 128.

Na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 52 i linia zastępcza nr 70 oraz autobusy nr: 124, 128, 424.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków NŻ zatrzymuje się autobus nr 128.

Uwaga! W związku z budową węzła drogi S7 z ul. Igołomską i Ptaszyckiego w rejonie Kopca Wandy zawieszona została linia tramwajowa nr 10, zamiast niej na przystanku Wieczysta zatrzymuje się linia nr 70. (dodatkowe informacje: http://kmkrakow.pl).

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk