Polska Noc Kabaretowa 2024

Sobota 16.03 19:00
Arena Główna

Polska Noc Kabaretowa 2024 

Kabaret w olimpijskiej formie 

16 marca 2024 r. (sobota)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek wydarzenia

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie!
Przybywamy do Was z najbardziej wysportowaną kabaretową ekipą wszech czasów. Po miesiącach treningów, wycieńczających obozów szkoleniowych i niekończących się przygotowań przedstawiamy program pobijający wszystkie rekordy świata. Będziecie śmiać się najgłośniej, wzdychać z zachwytu niezliczoną liczbę razy, bawić się do utraty tchu. Mamy zamiar pokazać Wam kabaretowy program na miarę igrzysk olimpijskich. Łucznicza celność żartów. Sprinterska szybkość reakcji. Gimnastyczna elastyczność interakcji z publicznością. Szachowa mądrość puent. Wielobojowy dobór tematów. Jednym słowem mamy wszystko, aby zdobyć olimpijski szczyt.

Przed Wami: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski i w roli prowadzących – Kabaret Nowaki.

Sztafeta najlepszych kabaretowych zawodników w największym maratonie śmiechu.

A co najlepsze – uczestnicząc w Polskiej Nocy Kabaretowej będziesz śmiać się tak bardzo, że sam wyjdziesz z niej jak po niezłym treningu!

Informacje organizacyjne:

Wydarzenie trwa około 3,5h (w tym 15 minut przerwy).

Bramki otwierane są punktualnie na godzinę przed startem imprezy.

Na wydarzenie można zabrać wyłącznie seryjnie zakręconą (0,5l) wodę w plastikowej butelce. Podczas wydarzenia udostępniane są punkty gastronomiczne.

Bilety dostępne u oficjalnego dystrybutora: www.kabaretowebilety.pl

Organizator: Agencja Eskander

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata