Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa w TAURON Arenie Kraków

5 marca 2016 r., godz. 19:00

Otwarcie bram: godz. 17:40

Zna ich każdy, kto uwielbia się śmiać, mają za sobą setki spektakli przed publicznością w całym kraju. Teraz przyszła pora na ich występ w TAURON Arenie Kraków! 5 marca 2016 r. zapraszamy na Polską Noc Kabaretową, w której udział wezmą: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni i Kabaret K2.

– Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów przychodzących na spektakle – mówią organizatorzy wydarzenia. Łączy ich jedno – poczucie humoru i uśmiech nieustannie goszczący na ich twarzach.

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretów. Podczas piątej edycji wydarzenia, które odbywa się w największych miastach w kraju, w tym w TAURON Arenie Kraków, na scenie będzie można zobaczyć Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki.

Warto wiedzieć

Polska Noc Kabaretowa w TAURON Arenie Kraków rozpocznie się 5 marca (sobota) o godz. 19:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:40.

Bilety na wydarzenie są dostępne w internecie na stronie: www.kabaretowebilety.pl i www.biletynakabarety.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt i Saturn.

Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 jest przedsiębiorstwo „LUX” Jerzy Grazda (www.lux.biletyna.pl). Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.polskanockabaretowa.pl.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22 oraz autobusy nr: 128.

Na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 10, 52 oraz autobusy nr: 124, 128, 424.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków NŻ zatrzymuje się autobus nr 128.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest również parking w cenie 30 zł.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk