Powerwolf, Hammerfall, Wind Rose

Poniedziałek 21.10 18:30
Arena Główna

Kochacie power metal? Musicie pojawić się na Powerwolf, Hammerfall i Wind Rose w Krakowie

Prawda, że imponujący zestaw? Nie przegapcie tego muzycznego święta już 21 października 2024 roku w TAURON Arenie Kraków!

Powerwolf to jedni z największych współczesnych przedstawicieli power metalu, których polska publika za każdym razem wita niezmiennie gorąco. Hammerfall wskrzesili gatunek w latach 90., a Wind Rose połączyli go z folkiem i symfonią.

Bilety na miejsca stojące oraz siedzące trafią do sprzedaży już 10 listopada o 10:00 na: https://knockoutmusicstore.pl oraz https://ebilet.pl

POWERWOLF (Niemcy) power metal, heavy metal:

Wilki (dużo wilków), wielkie aranżacje, mnóstwo melodii, obrazoburcze treści i tyle rozmachu, ile tylko można sobie wyobrazić – taki pomysł na siebie ma Powerwolf. Pomysł bardzo trafny, bo formacja działa na scenie prawie dwie dekady, a wytrwale realizowana wizja nie rdzewieje nawet na moment. Ten niemiecki skład to nie tylko antyreligijny gimmick wrzucony w szaty intensywnego power metalu – to przede wszystkim świetne numery i umiejętność pisania zapamiętywalnych patentów. Trzeba przyznać, że właściwie żadna kapela przy takim natłoku patosu i pompy nie dałaby rady wpaść na partie gitarowe czy wokalne, które można by na spokojnie zanudzić. Powerwolf wpadł – i wpada do tej pory. W tym tkwi sekret ich twórczości. Forma formą, efekty efektami, ale muzyka jest w tym bitewnym szale najistotniejsza.

https://www.facebook.com/powerwolfmetal

https://www.youtube.com/watch?v=Xp_rlSmt2P0

https://www.instagram.com/officialpowerwolf/

HAMMERFALL (Szwecja) heavy metal, power metal:

Mamy pierwszą połowę lat 90. – klasyczny metal spoczywa na śmietniku historii. Thrashowe składy rozpaczliwie poszukują nowej tożsamości, heavymetalowe są odtrącane, a o powermetalowych nawet się nie mówi. Wszystko to zmienił Hammerfall. Już na debiutanckim “Glory to the Brave” z 1997 r. napisali tak jaskrawo-heavymetalowe, a przy tym niesłychanie przebojowe piosenki, że nie dało się ich zignorować. Minęło ponad 20 lat od tej pory, a Szwedzi wciąż świetnie sobie radzą i nieustannie udowadniają, że heavy metal nie ma prawa umrzeć. Partie gitarowe Oscara Dronjaka wciąż wrzynają się w głowę, a spektakularne wokale Joacima Cansa nie tracą swego blasku. Imponujące, czyż nie?

https://www.facebook.com/hammerfall

https://www.youtube.com/watch?v=Z6gqPrgvgUI

https://www.instagram.com/hammerfall_official/

WIND ROSE (Włochy) power metal:

Wind Rose nie dają się zakutać w wyłącznie jeden styl. Włosi grają przede wszystkim kreatywnością. Oczywiście, kompozycyjnie czerpią najmocniej z power metalu, co objawia się głównie za sprawą szkieletu riffów oraz galopującej sekcji rytmicznej, ale na tym nie poprzestają. Do swojej formuły zespół dorzuca także emocjonalność progu i wysmakowane aranżacje wyjęte rodem muzyki klasycznej. Z nimi nie ma nudy.

https://www.facebook.com/windroseofficial

https://www.youtube.com/watch?v=sdHpktve7xc

https://www.instagram.com/windroseofficial/

Wystąpią:

POWERWOLF (Niemcy) power metal

Hammerfall (Szwecja) heavy metal, power metal

Wind Rose (Włochy) power metal

Kiedy: 21 października (poniedziałek) 2024

Gdzie: TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

Bilety: 189-279 zł /210-300 zł – miejsca siedzące, 249/270 zł – miejsca stojące;

Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 10 listopada (od 10:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie) https://ebilet.pl

Zaprasza: Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska