Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieżyKonferencja

28 marca odbędzie się konferencja pt. „Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację”. Wydarzenie zorganizowane przez Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie, odbędzie się w Małej Hali TAURON Areny Kraków, w godz. od 8.00 do 14.00.

Konferencja skierowana jest do trenerów i instruktorów sportowych z klubów współpracujących z miastem, w zakresie realizacji projektów sportowych.

Celem przedsięwzięcia jest zapoznanie się ze specjalistyczną wiedzą oraz praktycznymi przykładami wsparcia dzieci i młodzieży w sytuacjach trudnych.

Podczas konferencji poruszone zostaną takie tematy jak: rozwój i dojrzewanie, przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym wśród dzieci i młodzieży, formy specjalistycznej pomocy terapeutycznej i prawnej, zapobieganie stawaniu się ofiarą, czy sprawcą przestępstw, sposoby reagowania w sytuacjach kryzysowych.

Uczestnicy konferencji otrzymają materiały edukacyjne w postaci broszur i poradników. Będą też mieli okazję wziąć udział w dyskusji ze specjalistami.

Regulamin konferencji [PDF]

Program konferencji [PDF]

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala