Queen SymphonicWydarzenie odwołane

Organizator – JVS Group – poinformował o odwołaniu koncertu. Więcej w oświadczeniu:

INFORMACJA ARCHIWALNA:

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience
8 czerwca 2022 r.
TAURON Arena Kraków

 

Polscy fani Queen łączą się! Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience wraca do Krakowa! Nieśmiertelne hity Queen zabrzmią w TAURON Arenie Kraków 8 czerwca 2022 r. (impreza została przeniesiona z 19 maja 2022 r.)

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience to połączenie wirtuozerskiej muzyki symfonicznej, niepokornej muzyki rockowej i przebojowej muzyki musicalowej. Jest to spektakularne wydarzenie muzyczne, jedyne przygotowane specjalnie dla fanów przy współpracy z gitarzystą Queen Brianem May’em, z udziałem najlepszych piosenkarzy z londyńskiego West Endu, muzyków orkiestry symfonicznej oraz zespołu rockowego.

Jesteś fanem legendarnego Queen, a może chcesz posłuchać świetnej polskiej Orkiestry Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia, a może jesteś fanem scenicznego show muzycznego? W każdym przypadku to propozycja dla Ciebie!

Dzięki temu wyjątkowemu, świętującemu światowe sukcesy, programowi fani mogą usłyszeć na żywo jedne z najlepszych utworów brytyjskiego zespołu: od „Seven Seas of Rhye” po „The Show Must Go On” napisanego przez Freddiego Mercury’ego krótko przed śmiercią, nie zapominając o „Somebody To Love”, „We Will Rock You” i „Don’t Stop Me Now”. Fani zanurzą się w imponującym repertuarze Queen, specjalnie przygotowanym na tę okazję przez orkiestrę symfoniczną.

Miliony miłośników brytyjskiego zespołu na całym świecie miało już szansę przeżyć to wyjątkowe doświadczenie – od Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady, aż po Nową Zelandię, Australię, Japonię i Koreę. W samej Wielkiej Brytanii trwa trasa przewidująca ponad 30 koncertów dla 150 000 widzów.

„Fani mogą oczekiwać świetnego występu najlepszych śpiewaków londyńskiego West Endu, zespołu rockowego ale także to co ogromnie dla nas ważne wracamy do współpracy z jedną z najlepszych polskich orkiestr symfonicznych, współpracującej między innymi z niezapomnianym Krzysztofem Pendereckim – Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia.

Wszyscy pamiętamy słynne piosenki Queen, a zwłaszcza ich legendarnego frontmana Freddiego Mercurego, jednak w aranżacji orkiestry symfonicznej razem z zespołem rockowym stwarza niezapomniane wrażenie. Coś co fani zespołu ale też i melomani docenią i zapamiętają na długo” – powiedziała Anna Czerniejewska z JVS Group, organizatora koncertu.

„Cały program został stworzony przez BBC, pod nadzorem gitarzysty Queen Brian’a May’a i obejmuje wszystkie główne hity grupy. Na scenie wystąpi czterech najlepszych śpiewaków słynnej brytyjskiej sceny musicalowej i duża grupa towarzyszących im muzyków – symfonicznych i rockowych.”

Queen, prowadzony przez legendarnego piosenkarza Freddiego Mercury’ego, jest jedną z najważniejszych grup muzycznych w historii muzyki popularnej. Dzięki światowym hitom i wyjątkowym występom lidera zespołu, Queen głęboko zakorzeniła się w sercach swoich fanów. Dziedzictwem zespołu są miliony fanów i muzyków z całego świata. Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience oddaje hołd znanym muzykom i daje fanom szansę ponownie cieszyć się niezapomnianą muzyką, w unikalnym połączeniu zespołu rockowego z dużą orkiestrą symfoniczną.

Organizator: JVS Group Sp. z o.o.
Więcej informacji: www.jvsgroup.cz/pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl
Bilety dostępne na eventim.pl – https://www.eventim.pl/artist/queen-symphonic/

* * *

Informujemy, że wydarzenie Queen Symphonic – A Rock Band & Orchestra Experience nie odbędzie się w wyznaczonym terminie 19 maja 2022 r.
Wcześniej datą wydarzenia był 6 kwietnia 2020 r., a następnie 26 października 2020 r., 18 maja 2021 r. i 24 listopada 2021 r.

Organizator JVS Group poinformował, że koncert został przeniesiony na 8 czerwca 2022 roku. https://www.facebook.com/jvsgrouppl 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska