Queen SymphonicA Rock Band & Orchestra Experience

Poniedziałek 06.04 0:00
PLANOWANA ZMIANA TERMINU

Uwaga! Jak poinformował Organizator wydarzenie zaplanowane na 6 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) nie odbędzie się. Planowana jest zmiana terminu tego wydarzenia. Więcej informacji:  https://www.facebook.com/events/697048027492238/

 

***

INFORMACJA ARCHIWALNA

Nieśmiertelne hity zespołu Queen zabrzmią 6 kwietnia 2020 r. w TAURON Arenie Kraków podczas koncertu Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience. To wyjątkowa okazja do wysłuchania na żywo największych przebojów zespołu na ekskluzywnym koncercie symfonicznym, jedynym przygotowanym wspólnie z gitarzystą legendarnej grupy Brian’a May’a, najlepszych piosenkarzy z londyńskiego West Endu i muzyków orkiestry symfonicznej wraz z zespołem rockowym.

Dzięki temu wyjątkowemu, świętującemu światowe sukcesy, programowi fani mogą usłyszeć na żywo jedne z najlepszych utworów brytyjskiego zespołu: od „Seven Seas of Rhye” po „The Show Must Go On” napisanego przez Freddiego Mercury’ego krótko przed śmiercią, nie zapominając o „Somebody To Love”, „We Will Rock You” i „Don’t Stop Me Now”.

Miliony miłośników brytyjskiego zespołu na całym świecie miało już szansę przeżyć to wyjątkowe doświadczenie – od Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady, aż po Nową Zelandię, Australię, Japonię i Koreę. W samej Wielkiej Brytanii program przewiduje ponad 30 koncertów dla 150 000 widzów.

„Fani mogą oczekiwać świetnego występu najlepszych śpiewaków londyńskiego West Endu, zespołu rockowego i dużej orkiestry symfonicznej. Wszyscy pamiętamy słynne piosenki Queen, a zwłaszcza ich legendarnego frontmana Freddiego Mercurego” – powiedziała Anna Czerniejewska z JVS Group, organizatora koncertu. „Cały program został stworzony przez BBC i obejmuje wszystkie główne hity grupy. Na scenie wystąpi czterech najlepszych śpiewaków słynnej brytyjskiej sceny musicalowej i duża grupa towarzyszących im muzyków.”

Hołd dla muzyków

Queen, prowadzony przez legendarnego piosenkarza Freddiego Mercury’ego, jest jedną z najważniejszych grup muzycznych w historii muzyki popularnej. Dzięki światowym hitom i wyjątkowym występom lidera zespołu, Queen głęboko zakorzeniła się w sercach swoich fanów. Dziedzictwem zespołu są miliony fanów i muzyków z całego świata. Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience oddaje hołd znanym muzykom i daje fanom szansę ponownie zanurzyć się w niezapomnianą muzykę, w unikalnym połączeniu zespołu rockowego z dużą orkiestrą symfoniczną.

Organizator wydarzenia: JVS Group Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.facebook.com/jvsgrouppl

www.facebook.com/events/697048027492238

Bilety: www.eventim.pl

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska