R8 Basket AZS Politechnika Kraków vs AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

Gramy u siebie!

R8 Basket AZS Politechnika Kraków vs AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl

18 stycznia (środa), godz. 18:00

Zapraszamy na kolejny mecz koszykówki w Małej Hali TAURON Areny Kraków! Tym razem drużyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków zmierzy się z AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

– Kontynuujemy serię domowych meczów z czołówką naszej grupy. Już w środę o godz. 18:00 w małej hali TAURON Arena Kraków podejmiemy ekipę z Przemyśla, z którą pierwszy wyjazdowy mecz był bardzo zacięty. Wygraliśmy ostatecznie 77:71 i mamy nadzieję, że również z rewanżowej potyczki wyjdziemy zwycięsko! – Tak spotkanie zapowiada drużyna na swoim profilu na facebooku.

Poza sportowymi emocjami na kibiców jak zwykle czekają  dodatkowe atrakcje – konkurs na rzut z połowy boiska, występy cheerleaders i breakdancerów, kącik dziecięcy oraz inne konkursy z nagrodami.

Warto wiedzieć

Przypomnijmy, że R8 Basket AZS Politechnika Kraków rozgrywa swoje mecze w Małej Hali TAURON Areny Kraków od października 2016 r. Każde ze spotkań kończyło się zwycięstwem krakowskiej drużyny! 29 grudnia 2016 r. zespół zdobył Puchar Polski PZKosz.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!

tel.: 12 349 11 90Mała Hala